Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
🧁 Suroviny pro sladké pečení
/
Čokolády, polevy, kakao
/
Polevy
Nejprodávanější
Dropsy z tmavé polevy 250g
2025000003071
40 Kč
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
Výhodné balení
AX39CT-20KG
3 094,84 Kč
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g
AX43EI-350
45 Kč
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
NE42602-5KG
914 Kč
Cukrářská jogurtová poleva 15kg - Karton
2017000004479
2 514,68 Kč
Kakaová poleva na dort 100g - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
4002809024207
34 Kč
Cukrářská mléčná poleva Carla (15 kg) ▹
2017000004493
2 402,96 Kč
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
2017000001973
104 Kč
Adaptér a nástavce pro dekorování polevou Wilton /1904-1021
070896230218
84 Kč
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2 kg
SLEVA - EXPIRACE 4/2026
8003180046549
311 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
46
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
31
Kč
3159
Kč
1
31
3159
Na skladě
4
Rozbalit filtr
Značky
Cake Masters, Německo 🇩🇪
8
Callebaut, Belgie 🇧🇪
1
Carla
9
CZ distribuce 🇨🇿
0
Eurocao, Španělsko 🇪🇸
2
FunCakes, Nizozemsko 🇳🇱
2
Kelmy itálie 🇮🇹
1
Kovandovi Česká republika 🇨🇿
3
Master Martini, Itálie
4
Master Martini, Itálie 🇮🇹
3
RUF Německo 🇩🇪
3
SweetArt, EU 🇪🇺
9
Wilton, Nizozemsko 🇳🇱
1
Položek k zobrazení:
46
Výpis produktů
Adaptér a nástavce pro dekorování polevou Wilton /1904-1021
84 Kč
Měrná cena:
16,80 Kč / 1 ks
Do košíku
070896230218
Tip
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g
45 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 100 g
Do košíku
AX43EI-350
Cukrářská bílá poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690028
Cukrářská glazura bílá čokoláda 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
115 Kč
Do košíku
8594037361484
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690035
Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
88 Kč
Do košíku
2017000002307
Cukrářská tmavá poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690011
Tip
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2 kg
SLEVA - EXPIRACE 4/2026
311 Kč
Měrná cena:
15,55 Kč / 100 g
Do košíku
8003180046549
Tip
Jahodová poleva Zafiro 500g
102 Kč
Do košíku
2023000008676
Tip
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
914 Kč
Měrná cena:
182,80 Kč / 1000 g
Do košíku
NE42602-5KG
Tip
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí SweetArt (250 g) ▹
70 Kč
Do košíku
2023000005552
Tip
Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
67 Kč
Do košíku
2023000005491
500g Mléčná cukrářská poleva
90 Kč
Do košíku
2023000005675
Tip
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
Výhodné balení (tvar pecky nebo šupiny, dle šarže)
2 585,24 Kč
Měrná cena:
12,93 Kč / 100 g
Do košíku
AX43EI-20KG
Bio poleva 150g tmavá 70% kakaa - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
140 Kč
Do košíku
4002809025563
Tip
Cake pop fialová glazura 260g - Cake Masters
116 Kč
Měrná cena:
44,62 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315633
Tip
Cake pop glazura pearl white 260g - Cake Masters
122 Kč
Měrná cena:
46,92 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315565
Cake pop glazura s příchutí jablka 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
99 Kč
Měrná cena:
38,08 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323324
Tip
Cake pop glazura s příchutí pomeranče 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323331
Cake pop glazura s příchutí rybízu 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323362
Tip
Cake pop glazura s příchutí vanilky 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323300
Tip
Cake pop růžová glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315596
Tip
Cake pop světle modrá glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315619
Cukrářská glazura čokoládová 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
102 Kč
Do košíku
8594037361248
Akce
128 Kč
–10 %
Cukrářská glazura karamelová 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
115 Kč
Do košíku
8594037361552
Cukrářská jogurtová poleva 15kg - Karton
2 514,68 Kč
Do košíku
2017000004479
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
104 Kč
Do košíku
2017000001973
Cukrářská jogurtová poleva s jahodovou příchutí 500g
107 Kč
Do košíku
2017000001485
Cukrářská mléčná poleva 500g
95 Kč
Měrná cena:
19 Kč / 100 g
Do košíku
2017000001898
Cukrářská mléčná poleva Carla (15 kg) ▹
2 402,96 Kč
Do košíku
2017000004493
Tip
Černá cukrářská poleva 250g
67 Kč
Do košíku
2023000005637
Dropsy z tmavé polevy 250g
40 Kč
Do košíku
2025000003071
Tip
Jahodová poleva 250 g
| Cukrářská poleva pro Váš dort
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
Do košíku
8586018182140
Kakaová poleva na dort 100g - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
34 Kč
Do košíku
4002809024207
Mléčná čokoláda 1kg 32% - Master Martini
670 Kč
Do košíku
8003180908472
Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
87 Kč
Do košíku
4002809004100
Pomerančová čokoláda 250g
274 Kč
Měrná cena:
109,60 Kč / 100 g
Do košíku
2017000021537
Tip
Pomerančová poleva 250 g
| Cukrářská poleva pro Váš dort
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
Do košíku
0900205
Tip
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
80 Kč
Do košíku
2023000005514
Směs na krém bez příchutě 500g - Kelmy
156 Kč
Do košíku
8436040456798
Snadno rozpustná poleva v peckách 250g Lime - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
117 Kč
Měrná cena:
46,80 Kč / 100 g
Do košíku
8720143515422
Snadno rozpustná poleva v peckách 250g Oranžová - FunCakes
103 Kč
Měrná cena:
41,20 Kč / 100 g
Do košíku
8720143515392
Tip
Světle modrá poleva 250g
67 Kč
Do košíku
2023000005576
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
Výhodné balení
3 094,84 Kč
Měrná cena:
15,47 Kč / 100 g
Do košíku
AX39CT-20KG
Tmavá poleva 13% 500g
80 Kč
Do košíku
2024000000301
Tip
Zelená poleva s pistáciovou příchutí 250g
80 Kč
Do košíku
2023000005538
Ovládací prvky výpisu
46
položek celkem
možnost domů i do výdejen
spolu již 9 let na trhu
bonusový club Terunka