Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
🧁 Suroviny pro sladké pečení
/
Suché plody, ovoce, semena
Mandle a mouka
Vlašské ořechy a kokos pro sladké pečení
Ovocné kompoty
Nejprodávanější
Mandle blanšírované drť 500 g
8595081570242
227 Kč
Goji Kustovnice čínská 200 g
8595081571591
151 Kč
Vlašská jádra 5 kg
446596
2 267 Kč
aro Vlašské ořechy jádra 1 kg fólie
242614
423 Kč
Mandle jádra 27/30 500 g
8595081585451
212 Kč
Vítana citrónová poleva pro sladké pečení a perníčky 100g
8593837257560
29 Kč
Mleté mandle, pro sladké pečení z Německa 200g
přírodní mleté mandle
4311501367674
92 Kč
Mandlové štěpky blanšírované z Německa 100g
Mandlové hranolky
4311501367650
44 Kč
Mandlová mouka - mleté mandle, Blanšírované z Německa 100g
mouka na makronky
4311501367667
38 Kč
Diamond Mango 425 g - kompot, prémiový
4316734047607
68 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
35
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
29
Kč
2267
Kč
1
29
2267
Na skladě
6
Rozbalit filtr
Značky
ALIKA, Česká republika
1
Carrefour Original, Francie 🇫🇷
3
CZ distribuce 🇨🇿
12
Dr. Oetker Česká republika 🇨🇿
0
EDEKA, Německo 🇩🇪
8
FunCakes, Nizozemsko 🇳🇱
1
METRO Chef, Česká republika 🇨🇿
2
Ruční výroba Fagoš, Česká Republika 🇨🇿
5
RUF Německo 🇩🇪
2
Výhodná cena 🇪🇺
1
Položek k zobrazení:
35
Výpis produktů
Kousky mandlí 150g - RUF
61 Kč
Do košíku
4002809024016
Tip
Mandlové štěpky blanšírované z Německa 100g
Mandlové hranolky
44 Kč
Měrná cena:
44 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367650
aro Švestky sušené 100 g
32 Kč
Měrná cena:
320 Kč / 1000 g
Do košíku
8586021962685
aro Vlašské ořechy jádra 1 kg fólie
423 Kč
Do košíku
242614
Diamond Mango 425 g - kompot, prémiový
68 Kč
Do košíku
4316734047607
Kokosová mouka 400 g
54 Kč
Měrná cena:
13,50 Kč / 100 g
Do košíku
8594007533484
Kokosové plátky 100 g
30 Kč
Měrná cena:
30 Kč / 100 g
Do košíku
8594011980168
Tip
Kousky lískových oříšků 150g - RUF
69 Kč
Do košíku
4002809004346
Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Do košíku
8588006560442
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Do košíku
8588007402420
Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Do košíku
8588007402468
Lyofilizované ostružiny 25g Brix
108 Kč
Do košíku
8588006560459
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Do košíku
8588006560411
Mandle jádra 27/30 500 g
212 Kč
Do košíku
8595081585451
Mandle sekané blanšírované z německa 100g
38 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367636
Akce
Tip
Mandlová mouka - mleté mandle, Blanšírované z Německa 100g
mouka na makronky
38 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367667
Mandlová mouka 350g 100% mandlí - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
364 Kč
Do košíku
8720512691207
Mandlové plátky blanšírované z německa 100g
44 Kč
Měrná cena:
44 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367643
Mleté mandle, pro sladké pečení z Německa 200g
přírodní mleté mandle
92 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367674
Rozinky, německé sultánky 250g
48 Kč
Měrná cena:
19,20 Kč / 100 g
Do košíku
4311501470138
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena:
60,83 Kč / 100 g
Do košíku
3560071012687
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena:
33,33 Kč / 100 g
Do košíku
3560071453602
Směs ořechů a ovoce z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena:
42 Kč / 100 g
Do košíku
4311596424214
Tip
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena:
31,82 Kč / 100 g
Do košíku
3560070713646
Akce
38 Kč
–5 %
Strouhaný kokos červený 50g - Fagos
| Skvělé pro Váš domácí dort
36 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
45182
Akce
51 Kč
–3 %
Strouhaný kokos modrý 50g - Fagos
| Skvělé pro Váš domácí dort
49 Kč
Měrná cena:
98 Kč / 100 g
Do košíku
45181
Akce
38 Kč
–5 %
Strouhaný kokos oranžový 50g - Fagos
| Skvělé pro Váš domácí dort
36 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
45184
Strouhaný kokos zelený 50g - Fagos
| Skvělé pro Váš domácí dort
38 Kč
Měrná cena:
76 Kč / 100 g
Do košíku
45183
Akce
38 Kč
–5 %
Strouhaný kokos žlutý 50g - Fagos
| Skvělé pro Váš domácí dort
36 Kč
Měrná cena:
72 Kč / 100 g
Do košíku
45185
Vítana citrónová poleva pro sladké pečení a perníčky 100g
29 Kč
Měrná cena:
290 Kč / 1000 g
Do košíku
8593837257560
Vlašská jádra 5 kg
2 267 Kč
Do košíku
446596
Vlašské ořechy celé z USA 100 g
45 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 100 g
Do košíku
8592459000035
Tip
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena:
42 Kč / 100 g
Do košíku
4311596458097
Goji Kustovnice čínská 200 g
151 Kč
Do košíku
8595081571591
Mandle blanšírované drť 500 g
227 Kč
Do košíku
8595081570242
Ovládací prvky výpisu
35
položek celkem
možnost domů i do výdejen
spolu již 9 let na trhu
bonusový club Terunka