Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
🧁 Suroviny pro sladké pečení
/
Cukrářské směsi
Bezlepkové směsi
Nejprodávanější
Domácí KRÉM na dukátové buchtičky - buchtičky s krémem 30g
8593837255160
9 Kč
Perník 5 kg - směs na pečení
8594057952105
407 Kč
Ořechovník 5 kg - směs na pečení
8595560613415
748 Kč
Makovník 5 kg - směs na pečení
8595560613422
634 Kč
Biskvit špaldová + Nut 5 kg - směs na pečení
8595560605625
634 Kč
Vitana Makovec 5 kg
8593837224319
777 Kč
Malinové řezy s čokoládovými kousky 3 kg
8595072631761
891 Kč
101 Kč
–3 %
Směs na Věnečky 290 g
8595072601948
Původně:
101 Kč
(–3 %)
97 Kč
Red Velvet dort 385 g
8595072624824
83 Kč
Směs na Perník 540 g
8595072602075
77 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
62
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
9
Kč
891
Kč
1
9
891
Na skladě
9
Rozbalit filtr
Značky
Cake Masters, Německo 🇩🇪
29
CZ distribuce 🇨🇿
8
Decora, Itálie 🇮🇹
1
Dr. Oetker Česká republika 🇨🇿
5
FunCakes, Nizozemsko 🇳🇱
5
Madame Loulou
3
RUF
2
RUF Německo 🇩🇪
2
Výhodná cena 🇪🇺
5
Zeelandia
1
Zeelandia, Česká republika 🇨🇿
1
Položek k zobrazení:
62
Výpis produktů
Kakaová směs na likérové špičky Bolero Instant 500g
120 Kč
Měrná cena:
24 Kč / 100 g
Do košíku
2017000002796
Akce
Krtkův dort 435 g - sada na domácí dort Krtek
83 Kč
Do košíku
8595072607209
Krtkův dort Black&White (limitovaná edice) 435 g
94 Kč
Do košíku
8595072630719
Muffiny čokoládové směs na přípravu těsta 300 g
85 Kč
Do košíku
8595072617475
Akce
538 Kč
–5 %
Palais du Chef - Red Velvet směs 2,5kg
511 Kč
Měrná cena:
20,44 Kč / 100 g
Do košíku
RFPDC4014
Perník 5 kg - směs na pečení
407 Kč
Do košíku
8594057952105
Akce
Red Velvet dort 385 g
83 Kč
Do košíku
8595072624824
Směs na kynuté buchty 507 g
85 Kč
Do košíku
8595072602181
Směs na rychlé lívanečky 250 g
40 Kč
Do košíku
8595072606486
Směs na vláčné Brownies, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
Skvělé také pro Sacher a Lava Cake
525 Kč
Měrná cena:
21 Kč / 100 g
Do košíku
RFPDC4008
Akce
358 Kč
–5 %
Směs na vláčné piškotové košíčky, mix Palais du Chef 2,5kg - bez lepku
také pro dortový korpus, bábovky a velikonoční beránky
340 Kč
Měrná cena:
13,60 Kč / 100 g
Do košíku
RFPDC4001
3v1 sada pro tradiční vánoční cukroví s polevou a posypem 640g
133 Kč
Měrná cena:
20,78 Kč / 100 g
Do košíku
4250712375217
Biskvit špaldová + Nut 5 kg - směs na pečení
634 Kč
Do košíku
8595560605625
Citrónovník s jahodovými kousky 1 ks
805 Kč
Do košíku
8595072624152
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
121 Kč
Měrná cena:
28,47 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347313
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
111 Kč
Měrná cena:
22,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374982
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..
123 Kč
Měrná cena:
25,89 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374944
Kompletní směs na konfetové řezy 750g Cake Masters
165 Kč
Měrná cena:
22 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347405
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..
266 Kč
Měrná cena:
53,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374975
Makovník 5 kg - směs na pečení
634 Kč
Do košíku
8595560613422
Malinové řezy s čokoládovými kousky 3 kg
891 Kč
Do košíku
8595072631761
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
/17524CM
89 Kč
Měrná cena:
19,78 Kč / 100 g
Do košíku
4002809043420
Ořechovník 5 kg - směs na pečení
748 Kč
Do košíku
8595560613415
RUF Směs pro narozeninový dort + krém 425g
185 Kč
Měrná cena:
43,53 Kč / 100 g
Do košíku
4002809037696
SADA na čokoládové cupcakes a korpusy, ČOKOLÁDOVÁ LÁSKA 355g
/sada s košíčky
131 Kč
Měrná cena:
36,90 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347375
SADA na vánoční jablečné cupcakes a korpusy, SKOŘICOVÉ POKUŠENÍ 300g
/sada s košíčky 16928CM
124 Kč
Měrná cena:
41,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712369285
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Do košíku
8592185206985
Směs na cupcake 1kg - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
241 Kč
Do košíku
8720143514036
Směs na čokoládové muffiny - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
89 Kč
Do košíku
4002809034473
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
110 Kč
Měrná cena:
27,50 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337826
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
136 Kč
Měrná cena:
27,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712370724
Směs na domácí Pšeničný chléb 500g Cake Masters
Křupavá kůrka garantována ✅
97 Kč
Měrná cena:
19,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712340956
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
151 Kč
Měrná cena:
29,61 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374951
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g Cake Masters
92 Kč
Měrná cena:
15,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712366772
Směs na KRÉM DO KREMROLÍ A TRUBIČEK 450g
188 Kč
Měrná cena:
41,78 Kč / 100 g
Do košíku
4250712351068
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
128 Kč
Měrná cena:
16 Kč / 100 g
Do košíku
4250712360244
Směs na MAKRONKY 300g | Macarons mix
136 Kč
Měrná cena:
45,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337895
Tip
Směs na makronky 300g fuchsia - Cake Masters
183 Kč
Měrná cena:
61 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390616
Směs na makronky 300g hnědá - Cake Masters
146 Kč
Měrná cena:
48,67 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390579
Tip
Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters
189 Kč
Měrná cena:
63 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390623
Směs na makronky 300g violet - Cake Masters
180 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390609
Směs na makronky červená 250g - Decora
255 Kč
Do košíku
8024622042905
Směs na MÁSLOVÉ čajové cukroví 450g
/17768
85 Kč
Do košíku
4250712377686
Směs na nadýchané čokoládové těsto 425g Cake Masters
121 Kč
Měrná cena:
28,47 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347429
Směs na pečení - nadýchané piškotové těsto 550g - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
101 Kč
Do košíku
4002809037658
Akce
Směs na pečení Churros 480g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
154 Kč
Měrná cena:
32,08 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347450
Směs na Perník 540 g
77 Kč
Do košíku
8595072602075
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters
vč. marcipánových mrkviček k dekoraci
191 Kč
Měrná cena:
37,45 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347368
Směs na piškotový dort 1kg - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
298 Kč
Do košíku
8720143514029
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
169 Kč
Měrná cena:
16,90 Kč / 100 g
Do košíku
8720143513480
Tip
Směs na piškotový korpus 400g - Cake Masters
111 Kč
Měrná cena:
27,75 Kč / 100 g
Do košíku
4250712365973
Směs na přípravu donutů 500g
| Skvělé pro Váš domácí dort
108 Kč
Do košíku
8720143514524
Směs na Red Velvet 1kg - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
263 Kč
Do košíku
8720512693768
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
141 Kč
Měrná cena:
27,65 Kč / 100 g
Do košíku
4250712366208
Směs na TŘENÉ LINECKÉ cukroví 575g
/17520CM
113 Kč
Měrná cena:
19,65 Kč / 100 g
Do košíku
4250712375200
Tip
Směs na vánoční Crecent rohlíčky 350g
Vanilkové rohlíčky bez ořechů
95 Kč
Měrná cena:
27,14 Kč / 100 g
Do košíku
4250712375194
Akce
101 Kč
–3 %
Směs na Věnečky 290 g
97 Kč
Do košíku
8595072601948
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Do košíku
2017000002383
Směs VĚRTNÍKY A VĚNEČKY bez odpalování 400g
173 Kč
Měrná cena:
43,25 Kč / 100 g
Do košíku
4250712348440
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena:
29,20 Kč / 100 g
Do košíku
2017000000952
Vitana Makovec 5 kg
777 Kč
Do košíku
8593837224319
Domácí KRÉM na dukátové buchtičky - buchtičky s krémem 30g
9 Kč
Do košíku
8593837255160
Ovládací prvky výpisu
62
položek celkem
možnost domů i do výdejen
spolu již 9 let na trhu
bonusový club Terunka