Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
🧁 Suroviny pro sladké pečení
/
Čokolády, polevy, kakao
Kakao, kakaové máslo, boby
Čokolády bílé, karamel a ruby
Čokolády hořké a na vaření
Čokolády mléčné
Polevy
Stékající polevy DIP & DRIP
Candy Melts polevy
Krémové náplně do pralinek
Nugát, praliné
Kakaová hmota Domori 100%
Nejprodávanější
VERGNANO Sol Chocolate 1 kg
8014838900038
514 Kč
Dropsy z tmavé polevy 250g
2025000003071
40 Kč
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
Výhodné balení
AX39CT-20KG
3 094,84 Kč
169 Kč
–4 %
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
MIN. TRVANLIVOST 12/2026
LUBECA761-250
Původně:
169 Kč
(–4 %)
162 Kč
100% Kakaové máslo v peckách Master Martini (1 kg) ▹
8003180015156
1 743 Kč
240 Kč
–4 %
Čokoládové Chunks kostky hořké 51% i na pečení, Dulcistar 500 g/sáček
MOI-DULXCC180-05
Původně:
240 Kč
(–4 %)
230 Kč
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g
AX43EI-350
45 Kč
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
NE42602-5KG
914 Kč
Cukrářská jogurtová poleva 15kg - Karton
2017000004479
2 514,68 Kč
Blanxart Pravá hořká čokoláda Raval 71% (1 kg) ▹
41172/C8
709 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
138
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
18
Kč
6898
Kč
1
18
6898
Na skladě
27
Rozbalit filtr
Značky
BAM
5
Belcolade
2
Blanxart
10
Cake Masters, Německo 🇩🇪
8
Callebaut
5
Callebaut, Belgie 🇧🇪
10
Carla
13
Carrefour Original, Francie 🇫🇷
1
Crea
3
CZ distribuce 🇨🇿
12
Eurocao, Španělsko 🇪🇸
8
FunCakes, Nizozemsko 🇳🇱
6
HAAS, RAKOUSKO
2
IRCA Česká republika 🇨🇿
1
Kelmy itálie 🇮🇹
1
Kovandovi Česká republika 🇨🇿
4
LUBECA, Německo 🇩🇪
1
MASTER MARTINI
2
Master Martini, Itálie
5
Master Martini, Itálie 🇮🇹
9
Roxy and Rich
1
RUF Německo 🇩🇪
4
Schokinag
2
SweetArt, EU 🇪🇺
10
Výhodná cena 🇪🇺
12
Zeelandia, Česká republika 🇨🇿
1
Položek k zobrazení:
138
Výpis produktů
Tip
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g
45 Kč
Měrná cena:
18 Kč / 100 g
Do košíku
AX43EI-350
Akce
Tip
70 Kč
–10 %
Citrónová poleva - glazura na dorty a vánoční cukroví 250 g
Limitovaná edice
63 Kč
Měrná cena:
25,20 Kč / 100 g
Do košíku
9055500172468
Cukrářská bílá poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690028
Cukrářská glazura bílá čokoláda 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
115 Kč
Do košíku
8594037361484
Cukrářská mléčná poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690035
Cukrářská poleva 1 kg, mléčná 10%
165 Kč
Měrná cena:
16,50 Kč / 100 g
Do košíku
2017000001201
Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
88 Kč
Do košíku
2017000002307
Cukrářská tmavá poleva Carla 100g
32 Kč
Do košíku
8595019690011
Tip
Francouzský kompot - plátky manga 425g
49 Kč
Měrná cena:
20,85 Kč / 100 g
Do košíku
3560071476403
Tip
Hnědé šupiny z mléčné kakaové polevy 2 kg
SLEVA - EXPIRACE 4/2026
311 Kč
Měrná cena:
15,55 Kč / 100 g
Do košíku
8003180046549
Horká čokoláda CAO DARK 1 kg
475 Kč
Do košíku
8594162119530
Akce
Tip
2 096 Kč
–7 %
Hořká belgická čokoláda 2,5 kg Madagaskar 67,4%
1 929 Kč
Měrná cena:
77,16 Kč / 100 g
Do košíku
5410522514117
Tip
Jahodová poleva Zafiro 500g
102 Kč
Do košíku
2023000008676
Kakaová Pařížská šlehačka, rostlinná 1l - slazená
| Skvělé pro Váš domácí dort
126 Kč
Měrná cena:
12,60 Kč / 100 ml
Do košíku
8003180026268
Kakaová pochoutka - poleva na vaření 90 g
19 Kč
Do košíku
8595601902270
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
555 Kč
Do košíku
8435438422803
Tip
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
914 Kč
Měrná cena:
182,80 Kč / 1000 g
Do košíku
NE42602-5KG
Master Martini bílá poleva (1 kg) /D_706
186 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 g
Do košíku
2017000002901
Akce
Tip
169 Kč
–4 %
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
MIN. TRVANLIVOST 12/2026
162 Kč
Měrná cena:
64,80 Kč / 100 g
Do košíku
LUBECA761-250
Tip
Oranžová poleva s pomerančovou příchutí SweetArt (250 g) ▹
70 Kč
Do košíku
2023000005552
Orion Čokoláda na vaření 90g
38 Kč
Do košíku
8593893760479
Pravá hořká čokoláda 58% (250 g)
203 Kč
Do košíku
2017000025658
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
374 Kč
Měrná cena:
74,80 Kč / 100 g
Do košíku
2017000002864
Akce
192 Kč
–4 %
Pravá mléčná čokoláda 34% (250 g)
184 Kč
Do košíku
2017000025634
Pravá mléčná čokoláda Callebaut 33,6% (150 g) Cukrářská ▹
136 Kč
Do košíku
8594217870867
Akce
Tip
ZDARMA
ZDARMA
5 026 Kč
–8 %
Tmavá - pravá cukrářská čokoláda Ariba 72%, 10 kg
4 580,52 Kč
Měrná cena:
45,81 Kč / 100 g
Do košíku
AQ49FF-10000
Akce
Tip
83 Kč
–14 %
Vanilková poleva - glazura na dorty a vánoční cukroví 250 g
Limitovaná edice
71 Kč
Měrná cena:
28,40 Kč / 100 g
Do košíku
9789048307572
Tip
Žlutá poleva s citronovou příchutí 250g
67 Kč
Do košíku
2023000005491
100% Kakaové máslo v peckách Master Martini (1 kg) ▹
1 743 Kč
Do košíku
8003180015156
500g Mléčná cukrářská poleva
90 Kč
Do košíku
2023000005675
Tip
Belgická bílá čokoláda 28% 1Kg - Callebaut W2
522 Kč
Měrná cena:
52,20 Kč / 100 g
Do košíku
5410522516715
Akce
177 Kč
–10 %
Belgická čokoláda ARABESQUE 34% mléčná 300 g
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 100 g
Do košíku
37764
Tip
Bella Čokoláda na vaření XXL 42 % 400 g
Hořká čokoláda nejen na cukroví
140 Kč
Měrná cena:
35 Kč / 100 g
Do košíku
290585
Bílá čokoláda 250g - 2174 BAM
| Skvělé pro Váš domácí dort
174 Kč
Do košíku
3830069840487
Bílá čokoláda s karamelem 29% 250g
212 Kč
Do košíku
2022000007771
Tip
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
Výhodné balení (tvar pecky nebo šupiny, dle šarže)
2 585,24 Kč
Měrná cena:
12,93 Kč / 100 g
Do košíku
AX43EI-20KG
Bio poleva 150g tmavá 70% kakaa - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
140 Kč
Do košíku
4002809025563
Blanxart Pravá bílá čokoláda Born 28% 500g
266 Kč
Do košíku
2023000008614
Blanxart Pravá hořká čokoláda Raval 71% (1 kg) ▹
709 Kč
Do košíku
41172/C8
Blanxart Pravá hořká čokoláda Raval 71% 5 kg - karton
2 859,64 Kč
Do košíku
8435438442412
Tip
Cake pop fialová glazura 260g - Cake Masters
116 Kč
Měrná cena:
44,62 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315633
Tip
Cake pop glazura pearl white 260g - Cake Masters
122 Kč
Měrná cena:
46,92 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315565
Cake pop glazura s příchutí jablka 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
99 Kč
Měrná cena:
38,08 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323324
Tip
Cake pop glazura s příchutí pomeranče 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323331
Cake pop glazura s příchutí rybízu 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323362
Tip
Cake pop glazura s příchutí vanilky 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323300
Tip
Cake pop růžová glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315596
Tip
Cake pop světle modrá glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315619
Cukrářská glazura čokoládová 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
102 Kč
Do košíku
8594037361248
Akce
128 Kč
–10 %
Cukrářská glazura karamelová 200g - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
115 Kč
Do košíku
8594037361552
Cukrářská jogurtová poleva 15kg - Karton
2 514,68 Kč
Do košíku
2017000004479
Cukrářská jogurtová poleva s jahodovou příchutí 500g
107 Kč
Do košíku
2017000001485
Cukrářská mléčná poleva 500g
95 Kč
Měrná cena:
19 Kč / 100 g
Do košíku
2017000001898
Cukrářská mléčná poleva Carla (15 kg) ▹
2 402,96 Kč
Do košíku
2017000004493
Cukrářská tmavá poleva 20% 500g
111 Kč
Do košíku
2017000000853
Cukrový máček, tradiční červený a vánoční zelený 40g
30 Kč
Do košíku
2025000000742
Tip
Černá cukrářská poleva 250g
67 Kč
Do košíku
2023000005637
Čokoláda bílá 1 kg
695 Kč
Do košíku
8026924015908
Čokoláda bílá W2 400g - prémiová
| Skvělé pro Váš domácí dort
314 Kč
Měrná cena:
78,50 Kč / 100 g
Do košíku
5410522556704
Akce
302 Kč
–14 %
Čokoláda mléčná 33,6% 400g - prémiová
257 Kč
Měrná cena:
64,25 Kč / 100 g
Do košíku
5410522556209
Čokoláda mléčná 33% 1 kg
748 Kč
Do košíku
8026924003394
Čokoláda tmavá 60% 1 kg
831 Kč
Do košíku
8026924018190
Čokoláda tmavá 72% 1 kg
831 Kč
Do košíku
8026924018206
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
138
položek celkem
Nahoru
možnost domů i do výdejen
spolu již 9 let na trhu
bonusový club Terunka