Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
🧁 Suroviny pro sladké pečení
/
Čokolády, polevy, kakao
Kakao, kakaové máslo, boby
Čokolády bílé, karamel a ruby
Čokolády hořké a na vaření
Čokolády mléčné
Polevy
Stékající polevy DIP & DRIP
Candy Melts polevy
Krémové náplně do pralinek
Nugát, praliné
Kakaová hmota Domori 100%
Nejprodávanější
VERGNANO Sol Chocolate 1 kg
8014838900038
514 Kč
Dropsy z tmavé polevy 250g
2025000003071
40 Kč
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
Výhodné balení
AX39CT-20KG
3 094,84 Kč
169 Kč
–4 %
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
MIN. TRVANLIVOST 12/2026
LUBECA761-250
Původně:
169 Kč
(–4 %)
162 Kč
100% Kakaové máslo v peckách Master Martini (1 kg) ▹
8003180015156
1 743 Kč
240 Kč
–4 %
Čokoládové Chunks kostky hořké 51% i na pečení, Dulcistar 500 g/sáček
MOI-DULXCC180-05
Původně:
240 Kč
(–4 %)
230 Kč
Bílá mléčná poleva Master Martini Caribe 250g
AX43EI-350
45 Kč
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
NE42602-5KG
914 Kč
Cukrářská jogurtová poleva 15kg - Karton
2017000004479
2 514,68 Kč
Blanxart Pravá hořká čokoláda Raval 71% (1 kg) ▹
41172/C8
709 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
138
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
18
Kč
6898
Kč
1
18
6898
Na skladě
27
Rozbalit filtr
Značky
BAM
5
Belcolade
2
Blanxart
10
Cake Masters, Německo 🇩🇪
8
Callebaut
5
Callebaut, Belgie 🇧🇪
10
Carla
13
Carrefour Original, Francie 🇫🇷
1
Crea
3
CZ distribuce 🇨🇿
12
Eurocao, Španělsko 🇪🇸
8
FunCakes, Nizozemsko 🇳🇱
6
HAAS, RAKOUSKO
2
IRCA Česká republika 🇨🇿
1
Kelmy itálie 🇮🇹
1
Kovandovi Česká republika 🇨🇿
4
LUBECA, Německo 🇩🇪
1
MASTER MARTINI
2
Master Martini, Itálie
5
Master Martini, Itálie 🇮🇹
9
Roxy and Rich
1
RUF Německo 🇩🇪
4
Schokinag
2
SweetArt, EU 🇪🇺
10
Výhodná cena 🇪🇺
12
Zeelandia, Česká republika 🇨🇿
1
Položek k zobrazení:
138
Výpis produktů
Čokoládové čočky bílá čokoláda 30% 2,5 kg
1 178 Kč
Do košíku
4337182128564
Čokoládové čočky hořká čokoláda 50% 2,5 kg
1 021 Kč
Do košíku
4337182128427
Čokoládové čočky hořká čokoláda 55% 2,5 kg
1 116 Kč
Do košíku
4337182128380
Čokoládové čočky hořká čokoláda 64% 2,5 kg
1 267 Kč
Do košíku
4337182128342
Čokoládové čočky hořká čokoláda 72% 2,5 kg
1 359 Kč
Do košíku
4337182235941
Čokoládové čočky mléčná čokoláda 31% 2,5 kg
1 057 Kč
Do košíku
4337182128540
Akce
240 Kč
–4 %
Čokoládové Chunks kostky hořké 51% i na pečení, Dulcistar 500 g/sáček
230 Kč
Do košíku
MOI-DULXCC180-05
De Zaan Kakao Rich Terracotta (5 kg) ▹
3 433 Kč
Do košíku
8718444190714
Drip Cake Glaze růžová 125g - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
70 Kč
Do košíku
4002809025686
Dropsy z tmavé polevy 250g
40 Kč
Do košíku
2025000003071
Akce
74 Kč
–10 %
Figaro Čokoláda na vaření 90 g
66 Kč
Do košíku
7622201751760
Ganache tmavá čokoláda 260g - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
187 Kč
Do košíku
8720512690538
Ganáž připravena k okamžitému použití 260g bílá čokoláda - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
207 Kč
Do košíku
8720512690545
Happycao nt nevlhnoucí kakao 1kg - IRCA
883 Kč
Do košíku
8033324290873
Horká čokoláda Cao Dark 20 x 32 g
432 Kč
Do košíku
8594162117345
Hořká čokoláda 55,6%, 500g - BAM
| Skvělé pro Váš domácí dort
542 Kč
Měrná cena:
108,40 Kč / 100 g
Do košíku
3830069840418
Hořká čokoláda 71%, 1kg Noir Ecuador - Belcolade
| Skvělé pro Váš domácí dort
849 Kč
Do košíku
5414477062020
Hořká čokoláda 73%, 1kg Ncviet Vietnam - Belcolade
| Skvělé pro Váš domácí dort
872 Kč
Do košíku
5414477062051
Jahodová čokoláda 250g
286 Kč
Do košíku
D--5870
Tip
Jahodová poleva 250 g
| Cukrářská poleva pro Váš dort
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
Do košíku
8586018182140
Kakaová poleva na dort 100g - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
34 Kč
Do košíku
4002809024207
Kakaové máslo barevné 56g cardinal red - Roxy and Rich
| Skvělé pro Váš domácí dort
295 Kč
Do košíku
752830626713
Tip
Karamelová 30% čokoláda GOLD 400g
380 Kč
Měrná cena:
95 Kč / 100 g
Do košíku
5410522645828
Karamelová čokoláda Callebaut (250 g) ▹
296 Kč
Do košíku
2017000001195
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
115 Kč
Do košíku
2025000002289
KOVANDOVI Čokoláda do fontány bílá 2 kg
1 510 Kč
Do košíku
8594037364294
KOVANDOVI Čokoláda do fontány hořká 2 kg
1 427 Kč
Do košíku
8594037364270
Akce
101 Kč
–9 %
LINO LADA GOLD 350g - čoko pomazánka
91 Kč
Měrná cena:
26 Kč / 100 g
Do košíku
3856020213572
Mléčná čokoláda 1kg 32% - Master Martini
670 Kč
Do košíku
8003180908472
Mléčná čokoláda 35,1%, 500g - BAM
| Skvělé pro Váš domácí dort
367 Kč
Měrná cena:
73,40 Kč / 100 g
Do košíku
3830069840425
Mléčná čokoláda do fontány 2kg - Kovandovi
| Skvělé pro Váš domácí dort
1 119 Kč
Do košíku
8594037364560
Mléčná čokoláda do fontány 500g - BAM
| Skvělé pro Váš domácí dort
619 Kč
Do košíku
3830069842313
Mléčná poleva Zafiro 5 kg karton
778 Kč
Do košíku
8435438416819
Mléčná poleva Zafiro 500g
82 Kč
Do košíku
2023000008720
Nugátová náplň 125g 38% ořechů - RUF
| Skvělé pro Váš domácí dort
87 Kč
Do košíku
4002809004100
Orion Granko Original Instantní kakaový nápoj 400 g
143 Kč
Do košíku
8445290140241
Poleva - ganache - Karamel 300g
173 Kč
Měrná cena:
57,67 Kč / 100 g
Do košíku
8720512690552
Pomerančová čokoláda 250g
274 Kč
Měrná cena:
109,60 Kč / 100 g
Do košíku
2017000021537
Tip
Pomerančová poleva 250 g
| Cukrářská poleva pro Váš dort
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
Do košíku
0900205
Pravá bílá čokoláda 25% 500g
256 Kč
Do košíku
2024000000448
Pravá bílá čokoláda Carla 29% (0,5 kg) ▹
270 Kč
Do košíku
2017000002925
Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g
185 Kč
Do košíku
2022000007788
Tip
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
325 Kč
Měrná cena:
81,25 Kč / 100 g
Do košíku
5410522556605
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
193 Kč
Do košíku
2022000007740
Tip
Pravá hořká čokoláda 70,5% kakao (0,4 kg), typ 70-30-38
233 Kč
Měrná cena:
58,25 Kč / 100 g
Do košíku
5410522556575
Pravá hořká čokoláda Callebaut 54,5% (150 g) Cukrářská ▹
136 Kč
Do košíku
8594217870850
Pravá hořká čokoláda Carla 70% 500g
298 Kč
Do košíku
2017000001508
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% - 5kg karton
2 642,08 Kč
Měrná cena:
52,84 Kč / 100 g
Do košíku
8435438440944
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
257 Kč
Do košíku
2023000009772
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg
633 Kč
Do košíku
41170/C8
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 500g
290 Kč
Do košíku
2023000009765
Tip
Pravá hořká čokoláda Raval 71% 500g
326 Kč
Do košíku
2023000008560
Pravá mléčná čokoláda 30% 500g
237 Kč
Do košíku
2023000011720
Tip
Pravá mléčná čokoláda 33,6% 1kg
736 Kč
Měrná cena:
73,60 Kč / 100 g
Do košíku
5410522513479
Pravá mléčná čokoláda 36% 15kg
6 898 Kč
Do košíku
2021000004377
Pravá mléčná čokoláda Carla 37% (0,5 kg) ▹
270 Kč
Do košíku
2021000004247
Tip
Pravá mléčná čokoláda Rambla 39% 500g
266 Kč
Do košíku
2023000008584
Pravá mléčná čokoláda Sants 34% 500g
266 Kč
Do košíku
2023000009789
Akce
569 Kč
–10 %
Ruby čokoláda Callebaut 32,8% (0,4 kg) ▹
512 Kč
Do košíku
5410522730357
Ruby čokoláda Callebaut 32,8% (250 g) ▹
313 Kč
Do košíku
2024000008086
Tip
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
80 Kč
Do košíku
2023000005514
Směs na krém bez příchutě 500g - Kelmy
156 Kč
Do košíku
8436040456798
Snadno rozpustná poleva v peckách 250g bílá - FunCakes
| Skvělé pro Váš domácí dort
103 Kč
Do košíku
8720143515354
Ovládací prvky výpisu
Načíst 12 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
138
položek celkem
Nahoru
možnost domů i do výdejen
spolu již 9 let na trhu
bonusový club Terunka