Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
, Strana 8
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, černá
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311703
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, červená
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311659
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, fialová
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311666
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, hnědá
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311697
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, mentolová
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
91 Kč
Měrná cena:
36,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712324024
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, růžová
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311727
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, růžová
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311642
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, sněhově bílá
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
78 Kč
Měrná cena:
31,20 Kč / 100 g
Do košíku
9789048307355
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, šedá
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
79 Kč
Měrná cena:
31,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712324048
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, tyrkysová
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311710
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
91 Kč
Měrná cena:
36,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712324031
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311673
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, žlutá
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
86 Kč
Měrná cena:
34,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712311611
Německý MARCIPÁN 1:3 250g
109 Kč
Měrná cena:
43,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712303593
Německý pečící papír, archy 40 x 32 cm, 20 ks Cake Masters
56 Kč
Měrná cena:
2,80 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712371158
Nugát 250g - Cake Masters
174 Kč
Do košíku
4250712300219
Nylonový cukrářský sáček 25 cm Cake Masters
61 Kč
Do košíku
4250712301049
Ohnutá cukrářská stěrka EXTRA
320 Kč
Do košíku
4250712369391
Oranžová - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316876
Oranžový fix s potravinářským barvivem
48 Kč
Do košíku
4250712312267
Ostružina - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316937
Otočná točna pod dort Cake Masters 30 cm
286 Kč
Do košíku
4250712376122
Otočný stojan pod dort Cake Masters 30 cm
359 Kč
Do košíku
4250712315305
Papírové cukrářské kornoutky - sáčky na perníčky 25 ks
Německá kvalita
78 Kč
Měrná cena:
3,12 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712301902
Pati Versand modelovací čokoládová bílá 600g
283 Kč
Měrná cena:
47,17 Kč / 100 g
Do košíku
4250712314322
Perleťový sprej Cake Masters 100ml - ANTRACITOVÝ
257 Kč
Do košíku
4250712369339
Perleťový sprej Cake Masters 100ml - BÍLÝ
261 Kč
Do košíku
4250712312120
Perleťový sprej Cake Masters 100ml - BRONZOVÝ
260 Kč
Do košíku
4250712312137
Perleťový sprej Cake Masters 100ml - MĚDĚNÝ
260 Kč
Do košíku
4250712360176
Pestíky Cake Masters - žluté
51 Kč
Měrná cena:
0,43 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712322587
Pevná krabice na patrový dort 32 x 32 x 50 cm
Krabice pro svatební dort
88 Kč
Do košíku
2017000023623
Akce
Pevná německá krabice na patrový dort 37 x 37 x 50 cm
Krabice pro svatební dort
177 Kč
Do košíku
4250712363986
Pevné německé krabice na dort 5ks 31 cm
Odnímatelný poklop
336 Kč
Měrná cena:
67,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712348471
Pevný německý stojan na dorty 30 cm
Otočný stojan na dort
477 Kč
Do košíku
4250712315312
Pistáciová zelená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712317026
Pistaciový krém 200g - Cake Masters
kód: 19223
236 Kč
Měrná cena:
118 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390500
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
166 Kč
Měrná cena:
66,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712368998
Plastická čokoláda PATI, potahovací - modelovací hmota s bílou čokoládou 250g
Nejlepší čokoládová hmota pro začátečníky
112 Kč
Do košíku
4250712335877
Plastická čokoláda PATI, potahovací - modelovací hmota s tmavou čokoládou 250g
Nejlepší čokoládová hmota pro začátečníky
112 Kč
Do košíku
4250712326967
Plastový lesklý topper Jednorožec Unicorn 1 ks Cake Masters
1 kus v balení
124 Kč
Do košíku
4250712376375
Podložka pod dort 25 cm silná, Bílý mramor
52 Kč
Do košíku
4250712377587
Podložka pod dort 25 cm silná, ČERNÝ MRAMOR
52 Kč
Do košíku
4250712377600
Podložka pod dort 25 cm silná, DŘEVĚNÝ VZOR
55 Kč
Do košíku
4250712375446
Podložka pod dort 25 cm silná, Fotbalový trávník
53 Kč
Do košíku
4250712377624
Podložka pod dort 28 cm slabá pevná, ZLATÉ LISTÍ 3 ks
84 Kč
Do košíku
4250712316296
Podložka pod dort 30 cm silná, Bílý mramor
63 Kč
Do košíku
4250712377594
Podložka pod dort 30 cm silná, Černý mramor
63 Kč
Do košíku
4250712377617
Podložka pod dort 30 cm silná, Fotbalový trávník
63 Kč
Do košíku
4250712377631
Potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, S JAHODOVOU PŘÍCHUTÍ
Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
94 Kč
Měrná cena:
37,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337765
Prachová barva DO TUKŮ CM 5g - yellow liposoluble
77 Kč
Do košíku
4250712380624
Prachová barva DO TUKŮ CM 5g - zlatá
84 Kč
Do košíku
4250712382024
Prachová barva DO TUKŮ CM 7g - green liposoluble
77 Kč
Do košíku
4250712380648
Prachová barva DO TUKŮ CM 7g - red liposoluble
77 Kč
Do košíku
4250712380631
Prachová barva DO TUKŮ CM 7g - special black liposoluble
76 Kč
Do košíku
4250712380662
Princeznovské cukrové sypání 80 g
66 Kč
Měrná cena:
825 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712366185
Přenášecí plech pod dort - kulatá lopata
222 Kč
Do košíku
4250712339776
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 18 cm
174 Kč
Do košíku
4250712323645
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 21 cm
229 Kč
Do košíku
4250712323652
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 24 cm
231 Kč
Do košíku
4250712334177
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 26 cm
251 Kč
Do košíku
4250712334184
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 28 cm
252 Kč
Do košíku
4250712323669
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 36 cm
292 Kč
Do košíku
4250712323676
Ráfek na vysoký hranatý dort - nastavitelný
689 Kč
Do košíku
4250712349324
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 12.
1
8
12
740
položek celkem
Nahoru