Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
, Strana 7
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Klasická dortová podložka - 12 mm, stříbrná 43 cm z Německa
126 Kč
Do košíku
4250712321115
Klasická dortová podložka - 12 mm, Sytá růžová 25 cm z Německa
57 Kč
Do košíku
4250712334580
Klasická dortová podložka - 12 mm, Sytá růžová 30 cm z Německa
64 Kč
Do košíku
4250712334597
Klasická dortová podložka - 12 mm, Sytá růžová 35 cm z Německa
97 Kč
Do košíku
4250712334603
Klasická dortová podložka - 12 mm, Zlatá 30 cm z Německa
63 Kč
Do košíku
4250712375309
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
121 Kč
Měrná cena:
28,47 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347313
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
111 Kč
Měrná cena:
22,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374982
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..
123 Kč
Měrná cena:
25,89 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374944
Kompletní směs na konfetové řezy 750g Cake Masters
165 Kč
Měrná cena:
22 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347405
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Vhodné na korpus, dortík, velikonočního beránka atd..
266 Kč
Měrná cena:
53,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374975
Korálově červená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316890
Kovové cukrářské modelovací kostice, sada 5 ks
Německá kvalita
214 Kč
Do košíku
4250712339332
Krajkové košíčky Cake Masters - modré
124 Kč
Měrná cena:
10,33 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712316388
Krém - lískooříškový nugát 100g
89 Kč
Měrná cena:
89 Kč / 100 g
Do košíku
4250712381881
Krém - lískooříškový nugát 500g
381 Kč
Měrná cena:
76,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712381898
Krémový stabilizátor Jahoda 100g Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
84,17 Kč / 100 g
Do košíku
4250712348662
Křupavé čokoládové perly, tmavě červené | 30g
Originální anglická dekorace pro vánoční dort a cukroví
85 Kč
Měrná cena:
566,67 Kč / 100 g
Do košíku
4250712366277
Lesní zelená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316999
Liliově fialová - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316944
Limetková zelená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712317019
Luxusní cukrové kytičky CakeMasters SVATEBNÍ S PERLIČKAMI 6ks
187 Kč
Měrná cena:
31,17 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712379130
Luxusní stojan Infinity pod dorty 25 cm Cake Masters
656 Kč
Do košíku
4250712361913
Malé podložky na monoporce 20 ks 9 cm
73 Kč
Měrná cena:
3,65 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712361807
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
97 Kč
Měrná cena:
24,25 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320774
Marcipánová dekorace - KVĚTY RŮŽE 4ks, růžové - 4 cm
95 Kč
Měrná cena:
23,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320798
Marcipánová dekorace - LISTÍ - LÍSTEČKY 7 ks (DLOUHÉ)
58 Kč
Do košíku
4250712320859
Marcipánová dekorace - poupátka růže 4ks, růžové - 2,5 cm
96 Kč
Měrná cena:
24 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320750
Marcipánová dekorace - VÁNOČNÍ HVĚZDIČKY 10 ks - 3 cm
/11937CM
137 Kč
Měrná cena:
13,70 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319372
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
96 Kč
Měrná cena:
48 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320842
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, červené - 4,5 cm
93 Kč
Měrná cena:
46,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320811
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
90 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712320835
Marcipánové mrkvičky CakeMasters 11 ks
123 Kč
Měrná cena:
11,18 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318641
Matný cukrářský sprej, 100 ml - bílá barva
192 Kč
Do košíku
4250712376931
Matný cukrářský sprej, 100 ml - dětsky modrá barva
194 Kč
Do košíku
4250712377020
Matný cukrářský sprej, 100 ml - světle hnědá barva
194 Kč
Do košíku
4250712377075
Měděné rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
74 Kč
Měrná cena:
148 Kč / 100 g
Do košíku
4250712317842
Medvědí závody, cukrová dekorace Cake-Masters 4 ks
142 Kč
Měrná cena:
14,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318467
Meruňka - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316869
Mimóza, cukrová dekorace - zelená 100g
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318610
Mimóza, cukrová dekorace - žlutá 100g
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318603
Mimóza, cukrová dekorace Cake Masters fialová 100g, Německo
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318597
Mimóza, cukrová dekorace, bílé 100g
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318528
Mimóza, cukrová dekorace, červeno - růžové 100g
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318634
Mimóza, cukrová dekorace, světle - růžové 100g
58 Kč
Měrná cena:
580 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712318627
Mirror Glaze růžová 260g - hotová zrcadlová poleva
připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
108 Kč
Měrná cena:
41,54 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337697
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
56 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
4250712322464
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
69 Kč
Měrná cena:
215,63 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390401
Modrý fix s potravinářským barvivem
48 Kč
Do košíku
4250712312298
MODRÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
113 Kč
Měrná cena:
45,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315152
Mřížka pro odkapávání a chladnutí, pevná
235 Kč
Do košíku
4250712339646
Mřížkový válečkový řezač Cake Masters
154 Kč
Do košíku
4250712301896
Naznačovač pro krájení dortů 12 a 16 porcí
Německá kvalita
158 Kč
Do košíku
4028574012706
Naznačovač pro krájení dortů 12 a 18 porcí
Německá kvalita
161 Kč
Do košíku
4028574012720
Naznačovač pro krájení dortů 14 a 16 porcí
Německá kvalita
158 Kč
Do košíku
4028574012713
Naznačovač pro krájení dortů 8 a 12 porcí
Německá kvalita
159 Kč
Do košíku
4028574012690
Německá Cake Drip poleva, baby modrá 250g
198 Kč
Měrná cena:
79,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712377167
Německá Cake Drip poleva, fialová 250g
198 Kč
Měrná cena:
79,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712377181
Německá Cake Drip poleva, hnědá 250g
198 Kč
Měrná cena:
79,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712377228
Německá Cake Drip poleva, zelená 250g
198 Kč
Měrná cena:
79,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712377204
Německá Cake Drip poleva, žlutá 250g
198 Kč
Měrná cena:
79,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712377129
Německá GUMPASTA na květiny PATI PREMIUM 200g, sněhově bílá
Skvělá pro modelování květů a lístečků
80 Kč
Měrná cena:
32 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315275
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 1kg, sněhově bílá
218 Kč
Měrná cena:
21,80 Kč / 100 g
Do košíku
4250712318320
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, baby modrá
91 Kč
Měrná cena:
36,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712324000
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 12.
1
7
12
740
položek celkem
Nahoru