Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Aroma pasta 120g ANANAS
137 Kč
Měrná cena:
114,17 Kč / 100 g
Do košíku
4250712345968
Cukrářská zdobící špička Cake Masters - Spaghetti, 2 mm
54 Kč
Do košíku
4250712322242
Cukrářské košíčky na malé muffiny Cake Masters - zlaté STŘEDNÍ
62 Kč
Měrná cena:
1,03 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712325427
Tip
Cukrářské košíčky na pralinky Cake Masters - arabesque MINI
62 Kč
Měrná cena:
0,62 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712316180
Tip
Cukrářské košíčky na pralinky Cake Masters - mocca-gold MINI
62 Kč
Měrná cena:
0,62 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712310140
Tip
Cukrářské košíčky na pralinky Cake Masters - zelené MINI
67 Kč
Měrná cena:
0,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712325359
Tip
Cukrová dekorace - 3D SNĚHULÁK 5 ks EXPIRACE 12/2025 - SLEVA
115 Kč
Do košíku
4250712319402
Cukrová dekorace - 3D VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK 4 ks EXPIRACE 1/2026 - SLEVA
127 Kč
Měrná cena:
31,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319433
Cukrová dekorace - 3D VELIKONOČNÍ ZVÍŘÁTKA 7 ks EXPIRACE 1/2026 - SLEVA
122 Kč
Měrná cena:
17,43 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319426
Cukrová dekorace - SADA PIRÁT 6 ks na dort EXPIRACE 9/2025 - SLEVA
130 Kč
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319198
Cukrová dekorace - zápichy DINOSAUŘI 4ks
/17917
175 Kč
Měrná cena:
43,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712379178
Červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
51 Kč
Měrná cena:
1,02 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336324
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 22,5 x 10 cm
366 Kč
Do košíku
4250712361746
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - broskvová
/DF0739
114 Kč
Do košíku
4260412247394
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - červená
/DF0738
83 Kč
Do košíku
4260412247387
Tip
Forma na čokoládové tabulky - klasik od Cake Masters
416 Kč
Do košíku
CM-11830
Tip
Forma na čokoládové tabulky - rozteklé od Cake Masters
559 Kč
Do košíku
CM-17996
Hranatá dortová podložka - 12 mm, stříbrná 20 cm z Německa
59 Kč
Do košíku
4250712321146
Klasická dortová podložka - 12 mm, Růžová 25 cm z Německa
59 Kč
Do košíku
9789048307559
Klasická dortová podložka - 12 mm, Zlatá 25 cm z Německa
69 Kč
Do košíku
4250712375293
Květinová - floristická stuha Cake Masters světle zelená
59 Kč
Měrná cena:
26,82 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712322648
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
48 Kč
Měrná cena:
0,96 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336454
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
48 Kč
Měrná cena:
0,96 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336447
Lesklé sytě fialové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
91 Kč
Měrná cena:
1,82 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336478
Lesklé sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
48 Kč
Měrná cena:
0,96 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336461
Tip
Malinový stabilizátor šlehačky 100g - Cake Masters
121 Kč
Měrná cena:
100,83 Kč / 100 g
Do košíku
4250712348686
Matné sytě růžové, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G
48 Kč
Měrná cena:
0,96 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336331
Matný cukrářský sprej, 100 ml - červená barva
194 Kč
Do košíku
4250712376993
Modelovací houba - podložka pro modelování
209 Kč
Do košíku
4250712323171
Modelovací kolečko - rádélko na marcipán
166 Kč
Do košíku
4250712315329
Prachová barva DO TUKŮ CM 6g - pink liposoluble
76 Kč
Do košíku
4250712382048
Prachová barva DO TUKŮ CM 7g - blue liposoluble
77 Kč
Do košíku
4250712380655
Profi modelovací kostice BALL set 4ks
314 Kč
Měrná cena:
78,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712323164
Ráfek bez dna na plech Cake Masters 41 cm
316 Kč
Do košíku
4250712323683
Sada na marcipánové a fondánové Petúnie
Sada na výrobu květů
166 Kč
Měrná cena:
83 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712323140
Sada vypichovačů s pérkem Cake Masters MOTÝLCI 3 ks
186 Kč
Měrná cena:
62 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712312960
Tip
Síto na polévání pralinek a vánočního cukroví
rozměr 29 x 20 x 1,5 cm
226 Kč
Do košíku
4250712302909
Sladké zdobení - barevné špice
147 Kč
Měrná cena:
1 470 Kč / 1000 g
Do košíku
4039356033031
Slonová kost - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
76 Kč
Do košíku
4250712378096
Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ČOKOLÁDOVÁ 50ml
Na barvení i airbrush
99 Kč
Měrná cena:
198 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712300325
Tekuté univerzální potravinářské barvivo - ZLATO-HNĚDÁ 50ml
Na barvení i airbrush
97 Kč
Měrná cena:
194 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712301117
Válečkový dírkovač Cake Masters
154 Kč
Do košíku
4250712301872
Tip
Velká dekorační sada PERNÍKOVÁ BABIČKA
Sada k dekoraci perníkové chaloupky a cupcakes
931 Kč
Měrná cena:
22,71 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712380334
Vodou rozpustná prachová barva CM 15g - black
76 Kč
Do košíku
4250712381966
Zelené, cukrářské floristické drátky 0,40 mm Cake Masters, 100 ks 26G
68 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712322716
Zelené, cukrářské floristické drátky 1,02 mm Cake Masters, 50 ks 18G
73 Kč
Měrná cena:
1,46 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712323409
Tip
Žlutá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
69 Kč
Měrná cena:
215,63 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390463
25 cm klasická dortová podložka - 12 mm, bílá z Německa
1 kus v balení
79 Kč
Do košíku
4250712375378
30 cm klasická dortová podložka - 12 mm, bílá z Německa
1 kus v balení
63 Kč
Do košíku
4250712375385
3v1 sada pro tradiční vánoční cukroví s polevou a posypem 640g
133 Kč
Měrná cena:
20,78 Kč / 100 g
Do košíku
4250712375217
4 mm hranatá dortová podložka 30 x 40 cm, stříbrný obdélník
94 Kč
Do košíku
4250712364105
4 mm hranatá dortová podložka 46 x 40 cm, stříbrný obdélník
121 Kč
Do košíku
4250712364112
Tip
Adaptér Trio Colors - pro 3 sáčky ke zdobení - malý
Pro malé špičky Wilton, Decora a Cake Masters
94 Kč
Do košíku
4250712338335
Adaptér Trio Colors - pro 3 sáčky ke zdobení - velký
Německá kvalita
94 Kč
Do košíku
4250712338342
Agar 500g - Cake Masters
543 Kč
Do košíku
4250712389221
Agar 50g - Cake Masters
84 Kč
Do košíku
4250712313608
Aroma pasta 120g Jahoda
142 Kč
Měrná cena:
118,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712346057
Aroma pasta 120g Amareto Višně
179 Kč
Měrná cena:
149,17 Kč / 100 g
Do košíku
4250712345944
Aroma pasta 120g Baileys IRISH Cream
174 Kč
Měrná cena:
145 Kč / 100 g
Do košíku
4250712346132
Aroma pasta 120g BANÁN
122 Kč
Měrná cena:
101,67 Kč / 100 g
Do košíku
4250712345982
Aroma pasta 120g BOURBON VANILKA - bez semínek
195 Kč
Měrná cena:
162,50 Kč / 100 g
Do košíku
4250712346002
Aroma pasta 120g HRUŠKA
154 Kč
Měrná cena:
128,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712345999
Aroma pasta 120g JABLKO
136 Kč
Měrná cena:
113,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712345975
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 12.
1
12
740
položek celkem
Nahoru