Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
, Strana 9
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Ráfek na vysoký kulatý dort - nastavitelný
676 Kč
Do košíku
4250712349317
Ráfky na Semifreddo monoporce 6 ks
406 Kč
Měrná cena:
67,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712312533
Růžový fix s potravinářským barvivem
48 Kč
Do košíku
4250712312281
RŮŽOVÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
109 Kč
Měrná cena:
43,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315121
Rýžové sypání na dorty a cukroví Cotton Candy 80 g
110 Kč
Měrná cena:
137,50 Kč / 100 g
Do košíku
4250712382291
Sada 12 ks - Gelové potravinářské barvy pro cukráře z Německa
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
783 Kč
Měrná cena:
65,25 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712317316
Sada 12 ks Fotbalových míčů z jedlého papíru
44 Kč
Měrná cena:
3,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336959
Sada 16 ks UNICORN z jedlého papíru
95 Kč
Měrná cena:
5,94 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712377556
Sada 2 ks pyramidových šablon Cake Masters Origami
216 Kč
Měrná cena:
108 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712375125
Sada 2 ks Triangle - šablon Cake Masters Origami
219 Kč
Měrná cena:
109,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712379369
Sada 25 ks - Gelové potravinářské barvy pro cukráře z Německa
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
1 314 Kč
Měrná cena:
52,56 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712317323
Sada 29 ks MODRÝCH MOTÝLKŮ z jedlého papíru
125 Kč
Měrná cena:
4,31 Kč / 1 ks
Do košíku
17784
Sada 29 ks RŮŽOVÝCH MOTÝLKŮ z jedlého papíru
125 Kč
Měrná cena:
4,31 Kč / 1 ks
Do košíku
17757
Sada 8 barevných fixů s potravinářským barvivem
288 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712312243
Sada cukrářských štětců 5 ks
186 Kč
Měrná cena:
37,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712338595
Sada cukrových dekorací Santa Claus | 8 ks
Originální německá dekorace pro vánoční pečení
82 Kč
Měrná cena:
10,25 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712380341
Sada formiček na bordury 3 ks Cake Masters
Německá kvalita
106 Kč
Do košíku
4260412245079
ZDARMA
ZDARMA
Sada korpusových ráfků pro třípatrový dort
Ráfky 18, 24, 28 cm
596 Kč
Měrná cena:
198,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712372551
Sada marcipánových dekorací Santa Claus | 2 ks
Originální německá dekorace pro vánoční dort
120 Kč
Měrná cena:
240 Kč / 100 g
Do košíku
4250712380358
SADA na čokoládové cupcakes a korpusy, ČOKOLÁDOVÁ LÁSKA 355g
/sada s košíčky
131 Kč
Měrná cena:
36,90 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347375
Sada na marcipánové a fondánové Třešňové květy
Sada na výrobu květů
166 Kč
Měrná cena:
83 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712323133
SADA na vánoční jablečné cupcakes a korpusy, SKOŘICOVÉ POKUŠENÍ 300g
/sada s košíčky 16928CM
124 Kč
Měrná cena:
41,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712369285
Sada plastových karet pro práci s krémem 3 ks
Německá kvalita
85 Kč
Měrná cena:
28,33 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712301070
Sada špiček na zdobení krémem Cake-Masters 8 ks
272 Kč
Měrná cena:
34 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712312618
Sada štětců pro cukráře 5 ks
Německá kvalita
186 Kč
Měrná cena:
37,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712338601
Sametový sprej VELVET Cake Masters ZLATÝ velký
400 ml láhev
573 Kč
Měrná cena:
143,25 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712371424
Silikonová forma na pečená lízátka, Cake Masters
346 Kč
Do košíku
4250712327056
Silikonová pracovní podložka pro cukráře Icing Rolling Mat, Cake Masters
63 x 63 cm
604 Kč
Do košíku
4250712345814
Silikonový SuperFlex dvoubarevný krém -duo sáček ke zdobení - velký 40 cm
Německá kvalita
188 Kč
Do košíku
4250712318283
Silikonový SuperFlex trojbarevný krém - trojsáček ke zdobení - velký 40 cm
Německá kvalita
208 Kč
Do košíku
4250712340079
Silné dortové sloupky 4 ks, 15 cm Cake Masters
85 Kč
Měrná cena:
21,25 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712383533
Skořicová náplň hotová 250g, Německá kvalita
118 Kč
Měrná cena:
472 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712390524
Sladké zdobení - barevné pastelky
135 Kč
Měrná cena:
8,44 Kč / 1 ks
Do košíku
4039356052346
Sladké zdobení - křupavé BRUSINKY 20g
61 Kč
Měrná cena:
305 Kč / 100 g
Do košíku
4250712308574
Sladké zdobení - křupavé JAHODY 20g
61 Kč
Měrná cena:
305 Kč / 100 g
Do košíku
4250712304675
Sladké zdobení - křupavé kousky CITRÓNU 20g
62 Kč
Měrná cena:
3 100 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712337871
Sladké zdobení - křupavé kousky MALINY 20g
60 Kč
Měrná cena:
3 000 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712304682
Sladké zdobení - křupavé kousky MARAKUJA 20g
70 Kč
Měrná cena:
3 500 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712308604
Sladké zdobení - křupavé kousky MÁTY PEPRNÉ 20g
65 Kč
Měrná cena:
3 250 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712310584
Sladké zdobení - křupavé kousky POMERANČE 20g
60 Kč
Měrná cena:
3 000 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712308611
Sladké zdobení - křupavé kousky SKOŘICE 100g
53 Kč
Měrná cena:
530 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712390708
Sladké zdobení - křupavé MANGO 20g
60 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 100 g
Do košíku
4250712308598
Sladké zdobení - křupavé TŘEŠNĚ 20g
61 Kč
Měrná cena:
305 Kč / 100 g
Do košíku
4250712304712
Sluneční žlutá - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316845
Smaragdově zelená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316982
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
110 Kč
Měrná cena:
27,50 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337826
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
136 Kč
Měrná cena:
27,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712370724
Směs na domácí chléb Křupák 600g Cake Masters
Extra křupavý vícezrnný domácí chléb ✅
119 Kč
Měrná cena:
19,83 Kč / 100 g
Do košíku
4250712340987
Směs na domácí chléb Šampión s dýňovým semínkem 500g Cake Masters
Chléb s ječmenem a sladem ✅
122 Kč
Měrná cena:
22,18 Kč / 100 g
Do košíku
4250712371479
Směs na domácí mléčné housky a sladký bílý chléb 500g Cake Masters
Poctivé kynuté domácí mléčné pečivo ✅
108 Kč
Měrná cena:
21,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712341069
Směs na domácí plnozrnný Pano Vegano chléb 575g Cake Masters
Zdravý ovesný veganský chléb ✅
150 Kč
Měrná cena:
26,09 Kč / 100 g
Do košíku
4250712367182
Směs na domácí proteinový Low Carb chléb 550g Cake Masters
Nízkosacharidový večerní chlebík | 100% Low Carb ✅
148 Kč
Měrná cena:
26,91 Kč / 100 g
Do košíku
4250712340970
Směs na domácí Pšeničný chléb 500g Cake Masters
Křupavá kůrka garantována ✅
97 Kč
Měrná cena:
19,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712340956
Směs na domácí rustikální bramborový farmářský chléb 500g Cake Masters
Autentický farmářský chléb ✅
101 Kč
Měrná cena:
20,20 Kč / 100 g
Do košíku
4250712341205
Směs na domácí Špaldový Emmer-Quinoa chléb 500g Cake Masters
Nízkosacharidový chléb ✅
127 Kč
Měrná cena:
25,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712349133
Směs na domácí Špaldový chléb plnozrnný 600g Cake Masters
Zdravý chléb ✅
119 Kč
Měrná cena:
23,80 Kč / 100 g
Do košíku
4250712341007
Směs na domácí Žitný Chia chléb 550g Cake Masters
Nízkosacharidový chléb ✅
130 Kč
Měrná cena:
26 Kč / 100 g
Do košíku
4250712340994
Směs na donuts 500g - Cake Masters
100 Kč
Do košíku
4250712349188
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
151 Kč
Měrná cena:
29,61 Kč / 100 g
Do košíku
4250712374951
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g Cake Masters
92 Kč
Měrná cena:
15,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712366772
Směs na jedlé krajky 250g - Cake Masters
199 Kč
Měrná cena:
79,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712321863
Směs na KRÉM DO KREMROLÍ A TRUBIČEK 450g
188 Kč
Měrná cena:
41,78 Kč / 100 g
Do košíku
4250712351068
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
128 Kč
Měrná cena:
16 Kč / 100 g
Do košíku
4250712360244
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 12.
1
9
12
740
položek celkem
Nahoru