Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
, Strana 5
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Dortová podložka, tvar srdce - 12 mm, stříbrné 30 cm z Německa
Tvar: ostré srdce
85 Kč
Do košíku
4250712337239
Dortová podložka, tvar srdce - 12 mm, stříbrné 35 cm z Německa
Tvar: zaoblené srdce
104 Kč
Do košíku
4250712337246
Dortové MAXI perle - STŘÍBRNÉ, Německo 80g
89 Kč
Měrná cena:
111,25 Kč / 100 g
Do košíku
4250712372391
Dortové podložky slabé 10 ks - 15 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 10 kusů
80 Kč
Měrná cena:
8 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337161
Dortové podložky slabé 2 ks - 35 cm | stříbrné lesklé, kruh
Sada 2 kusů
86 Kč
Měrná cena:
43 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712340208
Dortové podložky slabé 2 ks - 35 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 2 kusů
81 Kč
Měrná cena:
40,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337215
Dortové podložky slabé 3 ks - 30 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 3 kusů
83 Kč
Měrná cena:
27,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337208
Dortové podložky slabé 5 ks - 28 cm | stříbrné lesklé, kruh
Sada 5 kusů
102 Kč
Měrná cena:
20,40 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712340185
Dortové podložky slabé 5 ks - 28 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 5 kusů
96 Kč
Měrná cena:
19,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337192
Dortové podložky slabé 6 ks - 25 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 5 kusů
97 Kč
Měrná cena:
16,17 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337185
Dortové podložky slabé 8 ks - 20 cm | zlaté lesklé, kruh
Sada 8 kusů
86 Kč
Měrná cena:
10,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337178
Dortové tácky 3 ks - 20 cm | bílý kruh
Sada 3 kusů
85 Kč
Měrná cena:
28,33 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337079
Dortové tácky 3 ks - 25 cm | bílý čtverec
Sada 3 kusů
116 Kč
Měrná cena:
38,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337130
Dortové tácky 3 ks - 25 cm | bílý kruh
Sada 3 kusů
107 Kč
Měrná cena:
35,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337086
Dortové tácky 3 ks - 28 cm | bílý kruh
Sada 3 kusů
130 Kč
Měrná cena:
43,33 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337093
Dortové tácky 3 ks - 30 cm | bílý čtverec
Sada 3 kusů
162 Kč
Měrná cena:
54 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337147
Dortové tácky 3 ks - 30 cm | bílý kruh
Sada 3 kusů
156 Kč
Měrná cena:
52 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337109
Dortové tácky 3 ks - 35 cm | bílý kruh
Sada 3 kusů
185 Kč
Měrná cena:
61,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337116
Dortové tácky kartonové - 1,5 mm, Listnatý vzor 22 cm (5 ks)
83 Kč
Měrná cena:
16,60 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712316289
Dortový ráfek Cake Masters 16-30 cm
202 Kč
Do košíku
4250712308765
Dortový tácek kartonový - 1,5 mm, Listnatý vzor 34 cm (2 ks)
83 Kč
Měrná cena:
41,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712316302
Dvojitá pracovní podložka pro cukráře, Cake Masters
50 x 50 cm
424 Kč
Měrná cena:
212 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712337857
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 15 x 10 cm
262 Kč
Do košíku
4250712329661
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 17 x 10 cm
279 Kč
Do košíku
4250712361739
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 20 x 10 cm
327 Kč
Do košíku
4250712329678
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 25 x 10 cm
414 Kč
Do košíku
4250712329685
Extra hluboká kulatá dortová forma ve velikosti 30 x 10 cm
502 Kč
Do košíku
4250712329692
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - bílá
59 Kč
Měrná cena:
2,68 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712322617
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - černá
59 Kč
Měrná cena:
2,68 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712322624
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - tmavě zelená
59 Kč
Měrná cena:
2,68 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712322631
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - žlutá
/DF0740
84 Kč
Do košíku
4260412247400
Forma na korpus Cake Masters 18 cm
157 Kč
Do košíku
4250712336737
Forma na košíčky a muffiny Cake Masters
156 Kč
Do košíku
4250712336638
Forma na pečení baget a veky Cake Masters
354 Kč
Do košíku
4250712350306
Forma polokoule 16 cm Cake Masters
211 Kč
Do košíku
4250712375590
Forma polokoule 20 cm Cake Masters
317 Kč
Do košíku
4250712351259
Fuchsiová červená - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
75 Kč
Do košíku
4250712316906
Glukózový sirup 100g - Cake Masters
70 Kč
Měrná cena:
70 Kč / 100 g
Do košíku
4250712303753
Glukózový sirup 500g - Cake Masters
180 Kč
Do košíku
4250712303760
Grafitově černá - GELOVÁ potravinářská jedlá barva 25g
Jedlá barvící pasta na cukraření a dortaření
76 Kč
Do košíku
4250712317057
Hladítko na fondán, obdélníkový
127 Kč
Do košíku
4250712304392
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
56 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
4250712322471
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
69 Kč
Měrná cena:
215,63 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390418
Hnědý fix s potravinářským barvivem
48 Kč
Do košíku
4250712312311
Hotová jedlá KRAJKA na dort, BÍLÁ Fantasy vlna 38 cm
131 Kč
Do košíku
4250712331435
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ČERNÁ 38 cm
127 Kč
Měrná cena:
334,21 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712374289
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ČERNÁ BAROKO 30 cm
131 Kč
Měrná cena:
43,67 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712374296
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ČERNÁ Fantasy vlna 38 cm
124 Kč
Do košíku
4250712374302
Hotová jedlá KRAJKA na dort, PERLEŤOVÁ BÍLÁ 38 cm
132 Kč
Měrná cena:
347,37 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712331411
Hotová jedlá KRAJKA na dort, RŮŽOVÁ BAROKO 30 cm
136 Kč
Měrná cena:
45,33 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712325670
Hotová jedlá KRAJKA na dort, RŮŽOVÁ Fantasy vlna 38 cm
129 Kč
Do košíku
4250712325717
Hotová jedlá KRAJKA na dort, STŘÍBRNÁ 38 cm
131 Kč
Měrná cena:
344,74 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712325618
Hotová jedlá KRAJKA na dort, STŘÍBRNÁ BAROKO 30 cm
135 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712325656
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ZLATÁ 38 cm
136 Kč
Měrná cena:
357,89 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712325625
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ZLATÁ BAROKO 30 cm
132 Kč
Měrná cena:
44 Kč / 100 cm
Do košíku
4250712325663
Hotová jedlá KRAJKA na dort, ZLATÁ Fantasy vlna 38 cm
134 Kč
Do košíku
4250712325700
Hotový cukrářský krém Broskvový 500g, dovoz Německo
158 Kč
Měrná cena:
31,60 Kč / 100 g
Do košíku
4250712349232
Hotový cukrářský krém JAHODOVÝ 500g, dovoz Německo
152 Kč
Měrná cena:
30,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712349218
Hotový cukrářský krém Malinový 500g, dovoz Německo
152 Kč
Měrná cena:
30,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712349225
Hotový cukrářský krém VANILKOVÝ 500g,
147 Kč
Měrná cena:
29,40 Kč / 100 g
Do košíku
4250712336850
Hranatá dortová podložka - 12 mm, stříbrná 28 cm z Německa
76 Kč
Do košíku
4250712321153
Hranatá dortová podložka - 12 mm, stříbrná 35 cm z Německa
97 Kč
Do košíku
4250712321160
Hranatá dortová podložka 30 x 40 cm, stříbrný obdélník
112 Kč
Do košíku
4250712327162
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 12.
1
5
12
740
položek celkem
Nahoru