Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters
Cake Masters
, Strana 3
Otevřít filtr
Cena
24
Kč
3134
Kč
1
24
3134
Na skladě
73
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
740
položek celkem
Výpis produktů
Cukrářský váleček 22 cm - nastavitelný
191 Kč
Do košíku
4250712323119
Cukrářský váleček modelovací 15 cm
Německá kvalita
129 Kč
Do košíku
4250712304163
Cukrová dekorace - 3D ČEPIČKY 6 ks
126 Kč
Měrná cena:
21 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712380365
Cukrová dekorace - 3D KVĚTY 6 ks, bílo-růžové
66 Kč
Měrná cena:
11 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318818
Cukrová dekorace - 3D MIMONI 5 ks
125 Kč
Do košíku
4250712338717
Cukrová dekorace - 3D motýlci 8 ks
167 Kč
Měrná cena:
20,88 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712376245
Cukrová dekorace - 3D MOTÝLI 5 ks
76 Kč
Měrná cena:
15,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318351
Cukrová dekorace - 3D srdíčka s úsměvem 10 ks
164 Kč
Měrná cena:
16,40 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319501
Cukrová dekorace - 3D svatební srdíčka 4 ks
65 Kč
Měrná cena:
16,25 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319471
Tip
Cukrová dekorace - 3D VÁNOCE 8 ks
89 Kč
Do košíku
4250712319396
Cukrová dekorace - 3D VELIKONOČNÍ KUŘÁTKA 15 ks
107 Kč
Měrná cena:
7,13 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319440
Cukrová dekorace - BOTIČKY pro holčičku, 1 pár
/16922
208 Kč
Do košíku
4250712369223
Cukrová dekorace - BOTIČKY pro kluka, 1 pár
208 Kč
Do košíku
4250712369230
Cukrová dekorace - ČAROVNÉ KLOBOUKY 4 ks
/13816CM
116 Kč
Měrná cena:
29 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712338168
Cukrová dekorace - Dopravní značky 12 ks
119 Kč
Do košíku
4250712319150
Cukrová dekorace - dortové POUPÁTKA RŮŽE 35mm 3ks, BÍLÉ
108 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318801
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, BÍLÉ
134 Kč
Měrná cena:
44,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318764
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, ČERVENÉ
132 Kč
Do košíku
4250712318733
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, ORANŽOVO-RŮŽOVÉ
141 Kč
Měrná cena:
47 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318757
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 35mm 3ks, RŮŽOVÉ
133 Kč
Měrná cena:
44,33 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318740
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, bílé
147 Kč
Měrná cena:
49 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318726
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, lososové
159 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318719
Cukrová dekorace - dortové RŮŽE 50mm 3ks, růžové
135 Kč
Měrná cena:
45 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318702
Cukrová dekorace - Einhorn 1 ks, jednorožec Unicorn
278 Kč
Do košíku
4250712379192
Cukrová dekorace - Fotbal 4ks
98 Kč
Do košíku
4250712319112
Cukrová dekorace - FOTBALOVÉ BOTY - KOPAČKY 4 ks
118 Kč
Měrná cena:
29,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319259
Cukrová dekorace - HOLUBICE 5 ks
/11857CM
86 Kč
Měrná cena:
17,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318573
Cukrová dekorace - JEDNOROŽCI A DUHY 6 ks na dort
118 Kč
Měrná cena:
19,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712376221
Cukrová dekorace - JENÍČEK, MAŘENKA A ČARODEJNICE
87 Kč
Měrná cena:
21,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319365
Cukrová dekorace - KOPAČKY A FOTBALOVÝ MÍČ, 1 pár
229 Kč
Do košíku
4250712369247
Cukrová dekorace - KOSMETIKA 5ks
153 Kč
Měrná cena:
30,60 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712379185
Cukrová dekorace - KRAVIČKY 6 ks zvířátka na dort
130 Kč
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318580
Cukrová dekorace - LISTÍ - LÍSTEČKY 10 ks (ÚZKÉ)
66 Kč
Do košíku
4250712318382
Cukrová dekorace - LISTÍ - LÍSTEČKY 15 ks (ŠIROKÉ)
65 Kč
Do košíku
4250712318887
Cukrová dekorace - Medvídek pro holčičku, 1 kus
265 Kč
Do košíku
4250712385056
Cukrová dekorace - Medvídek pro kluka, 1 kus
264 Kč
Do košíku
4250712386664
Cukrová dekorace - MOŘSKÝ SVĚT 6 ks
130 Kč
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318504
Cukrová dekorace - narození holčičky 5ks
/11910CM
64 Kč
Do košíku
4250712319105
Cukrová dekorace - narození chlapečka 5ks
64 Kč
Do košíku
4250712319082
Cukrová dekorace - OČI - OČIČKA 63 ks
Cukrové oči
85 Kč
Měrná cena:
1,35 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712324314
Cukrová dekorace - OČI BAREVNÉ 32 ks
87 Kč
Měrná cena:
2,72 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318511
Cukrová dekorace - OČI ZDVOJENÉ 24 ks
118 Kč
Měrná cena:
4,92 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712375798
Cukrová dekorace - Příšerky a strašidla 6 ks
151 Kč
Do košíku
4250712376238
Cukrová dekorace - SAFARI vláček 6 ks, 21 cm
162 Kč
Měrná cena:
27 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318542
Tip
Cukrová dekorace - SANTA 6 ks
94 Kč
Měrná cena:
15,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319334
Cukrová dekorace - SANTA S POTISKEM 10 ks
100 Kč
Do košíku
4250712319341
Cukrová dekorace - SANTÍCI 10 ks
153 Kč
Do košíku
4250712319327
Cukrová dekorace - srdíčka s potiskem 10 ks
135 Kč
Měrná cena:
13,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319518
Cukrová dekorace - SVATEBNÍ PÁR
86 Kč
Do košíku
4250712318979
Cukrová dekorace - TUČŇÁCI 5 ks zvířátka na dort
/11853CM
130 Kč
Měrná cena:
26 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318535
Cukrová dekorace - VESELÁ FARMA 6 ks zvířátka na dort
130 Kč
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318481
Cukrová dekorace - VESELÝ ÚSMĚV 10 ks na dort
135 Kč
Měrná cena:
13,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712376252
Cukrová dekorace - VLÁČEK S KLAUNY 4 ks na dort
119 Kč
Měrná cena:
29,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712319266
Cukrová dekorace - zápichy TRAKTOR - FARMA 5ks
176 Kč
Měrná cena:
35,20 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712379161
Cukrová dekorace - ZOO 4 ks zvířátka na dort
92 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712318474
Cukrová dekorace – Malý jelen
198 Kč
Měrná cena:
2 828,57 Kč / 1000 g
Do košíku
4250712391477
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Dovoz z Anglie❤️
134 Kč
Měrná cena:
11,17 Kč / 1 ks
Do košíku
5015462199730
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks
Dovoz z Anglie❤️
116 Kč
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
5015462210213
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Dovoz z Anglie❤️
120 Kč
Měrná cena:
10 Kč / 1 ks
Do košíku
5015462196081
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks
Dovoz z Anglie❤️
116 Kč
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
5015462206735
Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks
189 Kč
Měrná cena:
31,50 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712388118
Cukrová dekorace Dívčí koník set 4ks
155 Kč
Měrná cena:
38,75 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712383557
Cukrová dekorace Fast food Burger set 22 ks
137 Kč
Měrná cena:
6,23 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712383229
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 12.
1
3
12
740
položek celkem
Nahoru