Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Cake Masters, Německo 🇩🇪
Cake Masters, Německo 🇩🇪
Otevřít filtr
Cena
13
Kč
745
Kč
1
13
745
Na skladě
15
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
64
položek celkem
Výpis produktů
Akce
Tip
36 Kč
–38 %
Cukrářské košíčky na pralinky Cake Masters - arabesque MINI /11618
22 Kč
Měrná cena:
0,22 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712316180
Akce
Tip
44 Kč
–15 %
Cukrářské košíčky na pralinky Cake Masters - zelené MINI /12535
37 Kč
Měrná cena:
0,37 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712325359
Akce
44 Kč
–6 %
Červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G /13632
41 Kč
Měrná cena:
0,82 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336324
Akce
55 Kč
–9 %
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - broskvová /16143
/DF0739
50 Kč
Do košíku
4260412247394
Akce
55 Kč
–69 %
Floristická cukrářská páska - Cake Masters - červená /16142
/DF0738
17 Kč
Do košíku
4260412247387
Akce
Tip
Forma na čokoládové tabulky - klasik od Cake Masters /11830
314 Kč
Do košíku
CM-11830
Akce
Tip
Forma na čokoládové tabulky - rozteklé od Cake Masters /17996
371 Kč
Do košíku
CM-17996
Akce
44 Kč
–70 %
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G /13645
13 Kč
Měrná cena:
0,26 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336454
Akce
44 Kč
–38 %
Lesklé sytě červené, cukrářské floristické drátky 0,812 mm Cake Masters, 50 ks 24G /13645
27 Kč
Měrná cena:
0,54 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712336447
Tip
Malinový stabilizátor šlehačky 100g - Cake Masters
137 Kč
Měrná cena:
114,17 Kč / 100 g
Do košíku
4250712348686
Akce
150 Kč
–70 %
Modelovací houba - podložka pro modelování /12317
45 Kč
Do košíku
4250712323171
Akce
141 Kč
–9 %
Modelovací kolečko - rádélko na marcipán /11532CM
127 Kč
Do košíku
4250712315329
Akce
225 Kč
–69 %
Sada vypichovačů s pérkem Cake Masters MOTÝLCI 3 ks /11296CM
68 Kč
Měrná cena:
22,67 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712312960
Akce
Tip
825 Kč
–69 %
Velká dekorační sada PERNÍKOVÁ BABIČKA /18033
Sada k dekoraci perníkové chaloupky a cupcakes
248 Kč
Měrná cena:
6,05 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712380334
Akce
47 Kč
–70 %
Zelené, cukrářské floristické drátky 0,40 mm Cake Masters, 100 ks 26G /12271
14 Kč
Měrná cena:
0,14 Kč / 1 ks
Do košíku
4250712322716
Zrzadlová poleva - fialová 260g - Cake Masters
připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
129 Kč
Měrná cena:
49,62 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337703
Agar 500g - Cake Masters
626 Kč
Do košíku
4250712389221
Agar 50g - Cake Masters
102 Kč
Do košíku
4250712313608
Barva ve spreji perleťová 100ml, stříbrná - Cake Masters
283 Kč
Do košíku
4250712360206
Bílý čokoládový fondán 1kg - Cake Masters
347 Kč
Do košíku
4250712335884
Cake drip azurová modrá 250g - Cake Masters
202 Kč
Do košíku
4250712377174
Tip
Cake pop fialová glazura 260g - Cake Masters
116 Kč
Měrná cena:
44,62 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315633
Tip
Cake pop glazura pearl white 260g - Cake Masters
122 Kč
Měrná cena:
46,92 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315565
Cake pop glazura s příchutí jablka 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
99 Kč
Měrná cena:
38,08 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323324
Tip
Cake pop glazura s příchutí pomeranče 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323331
Cake pop glazura s příchutí rybízu 260g - Cake Masters
Vhodné i na stékající zdobení Cake Drip
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323362
Cake pop glazura s příchutí tmavé čokolády 260g - Cake Masters
102 Kč
Do košíku
4250712323379
Tip
Cake pop glazura s příchutí vanilky 260g - Cake Masters
101 Kč
Měrná cena:
38,85 Kč / 100 g
Do košíku
4250712323300
Tip
Cake pop růžová glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315596
Tip
Cake pop světle modrá glazura 260g - Cake Masters
102 Kč
Měrná cena:
39,23 Kč / 100 g
Do košíku
4250712315619
Glukózový sirup 100g - Cake Masters
80 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
Do košíku
4250712303753
Glukózový sirup 500g - Cake Masters
208 Kč
Do košíku
4250712303760
Isomalt 1kg - Cake Masters
392 Kč
Do košíku
4250712306976
Akce
Jedlá tráva růžová 30g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
63 Kč
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Do košíku
4250712388743
Akce
Jedlá tráva zelená 30g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
95 Kč
Měrná cena:
316,67 Kč / 100 g
Do košíku
4250712351600
Akce
Jedlá tráva žlutá 30g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
63 Kč
Měrná cena:
210 Kč / 100 g
Do košíku
4250712388729
Jedlé květy oranžové růže 20g - Cake Masters
179 Kč
Do košíku
4250712383762
Kadayif do dubajské čokolády 70g - Cake Masters
75 Kč
Do košíku
4250712391521
Modelovací čokoláda 600g mlečná - Cake Masters
390 Kč
Do košíku
4250712314339
Nugát 250g - Cake Masters
200 Kč
Do košíku
4250712300219
Akce
Pevná německá krabice na patrový dort 37 x 37 x 50 cm
Krabice pro svatební dort
177 Kč
Do košíku
4250712363986
Pistaciový krém 200g - Cake Masters
kód: 19223
274 Kč
Měrná cena:
137 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390500
Směs na donuts 500g - Cake Masters
116 Kč
Do košíku
4250712349188
Směs na jedlé krajky 250g - Cake Masters
240 Kč
Měrná cena:
96 Kč / 100 g
Do košíku
4250712321863
Tip
Směs na makronky 300g fuchsia - Cake Masters
211 Kč
Měrná cena:
70,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390616
Směs na makronky 300g hnědá - Cake Masters
169 Kč
Měrná cena:
56,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390579
Tip
Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters
209 Kč
Měrná cena:
69,67 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390623
Směs na makronky 300g violet - Cake Masters
196 Kč
Měrná cena:
65,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390609
Tip
Směs na makronky 300g zelený - Cake Masters
214 Kč
Měrná cena:
71,33 Kč / 100 g
Do košíku
9789048307569
Směs na makronky 300g žlutý - Cake Masters
169 Kč
Měrná cena:
56,33 Kč / 100 g
Do košíku
4250712390586
Akce
Směs na pečení Churros 480g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
178 Kč
Měrná cena:
37,08 Kč / 100 g
Do košíku
4250712347450
Tip
Směs na piškotový korpus 400g - Cake Masters
129 Kč
Měrná cena:
32,25 Kč / 100 g
Do košíku
4250712365973
Velvet sprej bílá, 400ml - Cake Masters
738 Kč
Měrná cena:
184,50 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712311987
Velvet sprej červený, 400ml - Cake Masters
738 Kč
Měrná cena:
184,50 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712312014
Velvet sprej čoko hnědá, 400ml - Cake Masters
735 Kč
Měrná cena:
183,75 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712312038
Velvet sprej královská modrá, 400ml - Cake Masters
734 Kč
Měrná cena:
183,50 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712371448
Velvet sprej oranžový, 400ml - Cake Masters
744 Kč
Měrná cena:
186 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712312007
Velvet sprej růžový, 400ml - Cake Masters
713 Kč
Měrná cena:
178,25 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712312021
Akce
Velvet sprej žlutý, 400ml - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
721 Kč
Měrná cena:
180,25 Kč / 100 ml
Do košíku
4250712311994
Akce
Zlaté čokoládové ruličky 50g - Cake Masters
| Skvělé pro Váš domácí dort
101 Kč
Měrná cena:
202 Kč / 100 g
Do košíku
4250712317873
Zrzadlová poleva - červená 260g - Cake Masters
připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
118 Kč
Měrná cena:
45,38 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337673
Zrzadlová poleva - modrá 260g - Cake Masters
připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
118 Kč
Měrná cena:
45,38 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337710
Zrzadlová poleva - řůžová 250g - Cake Masters
připravená za 20 vteřin - Farcitura Mirall
118 Kč
Měrná cena:
45,38 Kč / 100 g
Do košíku
4250712337680
Ovládací prvky výpisu
Načíst 1 další
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 2.
1
2
64
položek celkem
Nahoru