Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Felcman
Felcman
Otevřít filtr
Cena
6
Kč
313
Kč
1
6
313
Na skladě
157
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
178
položek celkem
Výpis produktů
Akce
204 Kč
–4 %
Dortová forma čtyřlístek velký 29 cm
194 Kč
Do košíku
F208
Akce
204 Kč
–14 %
Dortová forma MIMINKO VELKÉ
174 Kč
Do košíku
FEL-219
Akce
204 Kč
–4 %
Dortová forma se dnem - mimino
194 Kč
Do košíku
2818
Akce
204 Kč
–14 %
Dortová forma se dnem - obdélník malý
174 Kč
Do košíku
2824
Akce
204 Kč
–4 %
Dortová forma se dnem - obdélník velký
194 Kč
Do košíku
FEL-227
Dortová forma ve tvaru čísla - 1
/271
305 Kč
Do košíku
8594034702716
Dortová forma ve tvaru čísla - 2
309 Kč
Do košíku
1941
Dortová forma ve tvaru čísla - 4
310 Kč
Do košíku
1939
Akce
264 Kč
–4 %
Dortová forma ve tvaru čísla - 5
251 Kč
Do košíku
1938
Dortová forma ve tvaru čísla - 8
/278
311 Kč
Do košíku
8594034702785
Dortová forma: ČTVEREC 15 x 15 cm
144 Kč
Do košíku
FEL-261
Akce
204 Kč
–4 %
Dortová forma: DVOJITÁ SLZA č.244
194 Kč
Do košíku
45343
Tip
Dortová forma: KAPR
275 Kč
Do košíku
94147
Akce
204 Kč
–14 %
Dortová forma: PANENKA BARBIE
174 Kč
Do košíku
45346
Akce
204 Kč
–14 %
Dortová forma: STROM DUB
174 Kč
Do košíku
45264
Akce
204 Kč
–14 %
Dortová forma: TROJÚHELNÍK - malý
174 Kč
Do košíku
45340
Dortová forma: TROJÚHELNÍK - střední
204 Kč
Do košíku
45341
Akce
204 Kč
–4 %
Dortová forma: TROJÚHELNÍK - velký
194 Kč
Do košíku
45342
Tip
Duo vykrajovátek: LINECKÁ KYTIČKA 4,8 cm
72 Kč
Měrná cena:
36 Kč / 1 ks
Do košíku
FC-861
Felcman vykrajovátko Anděl (15,5 cm)
33 Kč
Do košíku
DTS-511F
Forma - ovál - malý
166 Kč
Do košíku
1891
Akce
166 Kč
–15 %
Forma - ovál - střední
141 Kč
Do košíku
F237
Forma 20x20 cm - kód 262
166 Kč
Do košíku
FEL-262
Forma 22x22 cm
166 Kč
Do košíku
FEL-2205
Akce
166 Kč
–5 %
Forma 24x24 cm
157 Kč
Do košíku
FEL-2206
Akce
166 Kč
–15 %
Forma 26x26 cm
141 Kč
Do košíku
FEL-2207
Forma 28x28 cm
166 Kč
Do košíku
FEL-2208
Akce
166 Kč
–15 %
Forma 30x30 cm - kód 264
141 Kč
Do košíku
FEL-264
Forma 32X32 cm
166 Kč
Do košíku
FEL-2209
Akce
166 Kč
–5 %
Forma 35x35 cm - kód 265
157 Kč
Do košíku
FEL-265
Akce
238 Kč
–14 %
Forma auto - kód 253
203 Kč
Do košíku
F253
Forma kniha - kód 217
294 Kč
Do košíku
924
Forma kruh 26 cm - kód 2212
204 Kč
Do košíku
F2212
Forma na dort - ČÍŠE
276 Kč
Do košíku
FEL-234
Forma na dort - srdce střední
189 Kč
Do košíku
FEL-201
Forma na dort - ZAJÍC II.
204 Kč
Do košíku
FEL-861
Tip
Forma na dutá vajíčka malá ▹
86 Kč
Do košíku
FEL-1221
Tip
Forma na dutá vajíčka velká ▹
96 Kč
Do košíku
FEL-1220
Akce
204 Kč
–19 %
Forma srdce malé - kód 203
164 Kč
Do košíku
FEL-203
Tip
Malé vykrajovátko RYBIČKA 4,3 cm
27 Kč
Do košíku
FEL-178
Tip
Malé vykrajovátko SMRČEK 4,5 cm
27 Kč
Do košíku
FEL-132
Akce
Tip
37 Kč
–16 %
Malé vykrajovátko SMRČEK 4,5 cm - NEREZOVÝ
31 Kč
Do košíku
FEL-406
Akce
27 Kč
–22 %
Mini vykrajovátko: KUŘE 45mm
21 Kč
Do košíku
F113
Akce
27 Kč
–7 %
Nerez vykrajovátko: SRDCE ŠPIČATÉ
25 Kč
Do košíku
FEL-387
Tip
Nerezová vykrajovátka: SADA SRDCE SE STŘEDEM
86 Kč
Do košíku
FEL-582
Akce
204 Kč
–14 %
Panenka malá dortová forma
174 Kč
Do košíku
28446
Akce
Tip
93 Kč
–15 %
Sada 4ks velkých vykrajovátek na perníky
79 Kč
Do košíku
FC-537
Tip
Sada 4ks větších vykrajovátek: VÁNOČNÍ KLASIKA
88 Kč
Měrná cena:
22 Kč / 1 ks
Do košíku
FC-538
Akce
146 Kč
–4 %
Sada forem na semifredo - monoporce 6, 7 a 8 cm
139 Kč
Do košíku
204890
Akce
Tip
92 Kč
–15 %
Sada tradičních vykrajovátek: JIHOČESKÉ TRADICE 4ks
78 Kč
Do košíku
FEL-539
Tip
Sada tradičních vykrajovátek: VÁNOČNÍ PERNÍČKY 6ks
67 Kč
Do košíku
FEL-555
Akce
Tip
27 Kč
–7 %
Sada větších vykrajovátek: SADA LILIE
25 Kč
Do košíku
FEL-544
Akce
113 Kč
–5 %
Sada vykrajovátek - kohout 4ks
107 Kč
Do košíku
TD-1870
Sada vykrajovátek - perníkový stromeček
149 Kč
Do košíku
TD-833
Sada vykrajovátek - zvonky
62 Kč
Do košíku
TD-911
Sada vykrajovátek Číslice (9 ks) /D_3455
180 Kč
Měrná cena:
20 Kč / 1 ks
Do košíku
8594034705601
Tip
Sada vykrajovátek hvězda se středem - 48 mm
73 Kč
Měrná cena:
36,50 Kč / 1 ks
Do košíku
FEL-863
Tip
Sada vykrajovátek Mikuláš, čert a anděl
46 Kč
Do košíku
DTS-3547
Tip
Sada vykrajovátek na LINECKÉ VÁNOCE 4KS
84 Kč
Do košíku
FEL-556
Tip
Sada vykrajovátek na perníky, ČESKÉ VÁNOCE 4KS
93 Kč
Měrná cena:
23,25 Kč / 1 ks
Do košíku
FEL-536
Akce
85 Kč
–15 %
Sada vykrajovátek na růži se středem
72 Kč
Do košíku
F583
Tip
Sada vykrajovátek PANENKA A PANÁČEK PERNÍČEK - malé
56 Kč
Do košíku
FEL-500
Tip
Sada vykrajovátek PANENKA A PANÁČEK PERNÍČEK - velké
59 Kč
Do košíku
FEL-502
Ovládací prvky výpisu
Načíst 63 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
178
položek celkem
Nahoru