Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
EDEKA
EDEKA
Otevřít filtr
Cena
38
Kč
95
Kč
1
38
95
Na skladě
6
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
17
položek celkem
Výpis produktů
Citrónová limonáda, německý sirup pro výrobníky sody
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 ml
Do košíku
4311501709993
Cola Klasik, německý sirup pro výrobníky sody
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 ml
Do košíku
4311501709979
Cola Zero, německý sirup pro výrobníky sody
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 ml
Do košíku
4311501709955
Akce
61 Kč
–3 %
Dobrá a hotová dezertní omáčka Vanilka 500 ml
Rychlé šodó jako od babičky
59 Kč
Měrná cena:
11,80 Kč / 100 g
Do košíku
4311501676479
Tip
Mandlové štěpky blanšírované z Německa 100g
Mandlové hranolky
44 Kč
Měrná cena:
44 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367650
Orange Zero, německý sirup pro výrobníky sody
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 ml
Do košíku
4311501710036
Zavařenina FÍKY 400g kompot z Německa
56 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 100 g
Do košíku
4311501302781
Tip
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena:
16,24 Kč / 100 g
Do košíku
4311501703724
Mandle sekané blanšírované z německa 100g
38 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367636
Akce
Tip
Mandlová mouka - mleté mandle, Blanšírované z Německa 100g
mouka na makronky
38 Kč
Měrná cena:
38 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367667
Mandlové plátky blanšírované z německa 100g
44 Kč
Měrná cena:
44 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367643
Mleté mandle, pro sladké pečení z Německa 200g
přírodní mleté mandle
92 Kč
Měrná cena:
46 Kč / 100 g
Do košíku
4311501367674
Tip
Německé sušené meruňky 200g
95 Kč
Měrná cena:
475 Kč / 1000 g
Do košíku
4311501358405
Orange Klasik, německý sirup pro výrobníky sody
93 Kč
Měrná cena:
18,60 Kč / 100 ml
Do košíku
4311501710012
Rozinky, německé sultánky 250g
48 Kč
Měrná cena:
19,20 Kč / 100 g
Do košíku
4311501470138
Směs ořechů a ovoce z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena:
42 Kč / 100 g
Do košíku
4311596424214
Tip
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena:
42 Kč / 100 g
Do košíku
4311596458097
Ovládací prvky výpisu
17
položek celkem