Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Carrefour Original
Carrefour Original
Otevřít filtr
Cena
34
Kč
107
Kč
1
34
107
Na skladě
19
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
24
položek celkem
Výpis produktů
Tip
Džem Carrefour broskvový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
65 Kč
Měrná cena:
17,57 Kč / 100 g
Do košíku
3560070224524
Tip
Džem Carrefour kaštanový s vanilkou 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
20,81 Kč / 100 g
Do košíku
3560070272600
Tip
Džem Carrefour malinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
67 Kč
Měrná cena:
18,11 Kč / 100 g
Do košíku
3560070279319
Tip
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
20,81 Kč / 100 g
Do košíku
3560070702152
Džem Carrefour pomerančový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
50 Kč
Měrná cena:
13,51 Kč / 100 g
Do košíku
3270190114888
Tip
Džem Carrefour rybízový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
53 Kč
Měrná cena:
14,32 Kč / 100 g
Do košíku
3270190007081
Tip
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
59 Kč
Měrná cena:
15,95 Kč / 100 g
Do košíku
3560070369690
Tip
Džem Carrefour ze 4 druhů zahradního ovoce 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
62 Kč
Měrná cena:
16,76 Kč / 100 g
Do košíku
3560071428303
Tip
Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká
97 Kč
Měrná cena:
48,50 Kč / 100 g
Do košíku
3245412418136
Francouzský 25% třešňový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Do košíku
3560070894222
Francouzský 26% citrónový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Do košíku
3270190005124
Francouzský 31% malinový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Do košíku
3560070546442
Francouzský 31% rybízový sirup 750ml - tmavý
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Do košíku
3270190007012
Francouzský 50% broskvový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
Do košíku
3560070488520
Francouzský Grenadina sirup 750ml
105 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 100 ml
Do košíku
3270190005100
Tip
Francouzský kompot - plátky manga 425g
60 Kč
Měrná cena:
25,53 Kč / 100 g
Do košíku
3560071476403
Akce
69 Kč
–4 %
Měkké Mini marshmallow z Francie 200g
66 Kč
Měrná cena:
33 Kč / 100 g
Do košíku
3560070941810
Tip
Pomazánka Carrefour DUO KaoNuts mix 400 g
Bez palmového oleje
74 Kč
Měrná cena:
18,50 Kč / 100 g
Do košíku
3560071483265
Akce
59 Kč
–6 %
Francouzský tuk pro cukráře se syrovátkou 500g
55 Kč
Měrná cena:
11 Kč / 100 g
Do košíku
3270190207573
Kakaovo - oříšková pomazánka 750g
106 Kč
Měrná cena:
14,13 Kč / 100 g
Do košíku
3560071427535
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena:
9,33 Kč / 1 ks
Do košíku
3560070556465
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena:
60,83 Kč / 100 g
Do košíku
3560071012687
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena:
33,33 Kč / 100 g
Do košíku
3560071453602
Tip
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena:
31,82 Kč / 100 g
Do košíku
3560070713646
Ovládací prvky výpisu
24
položek celkem