Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 797728283
info@terunka.cz
Ceny dopravy, balné
Kontakty na Terunku
Chlazená doprava COOL Balík
Obchodní podmínky Terunky
Novinky
Akční letáky
Podmínky ochrany osobních údajů
Hodnocení obchodu
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
✨ Právě v AKCI
🍭 Cukrovinky
👌 Den dětí, Valentýn, Velikonoce, Začátek a konec Školy, Halloween a Vánoce
🎁 Bonboniéry a sladké čokoládové kazety
🍬 Cukrové sladkosti
🍫 Čokolády a sladké laskominy
🧸 Gumové bonbóny a dražé
🍪 Oplatky, sušenky a trubičky
🟪 Žvýkačky všech chutí a barev
🍳 Vaření - základní suroviny
👨🍳 Klasická i zdravá mouka
🌻 Olej pro vaření, smažení, fritování i pečení
🍷 Octy z celého světla, klasické i netradiční z Asie
♨️ Koření - vůně a chutě z celého světa
🧂 Sůl a solící přípravky
😋 Cukr a ochucené cukry
🍲 Dochucování a bujóny
🍞 Strouhanka
👨🌾 Konzervy a zavařeniny
🍗 Slané konzervy a paštiky
🍒 Sladké zavařeniny
🍯 Džemy, marmelády a med
🍓 Džem, marmeláda a med
🫘 Luštěniny
🍚 Rýže a rýžové výrobky
🍜 Hotová a rychlá jídla, omáčky, konzervy
🍝 Italské a české těstoviny
🍔 Dresingy, hořčice, kečup, dipy
🍟 Brambůrky, Nachos, tyčinky, oříšky
🧁 Suroviny pro sladké pečení
Ztužovače
Džem, marmeláda a med
Jedlé lepidla - piping gel
Královská glazura
Zrcadlové polevy a lesklé gely
Jedlé - sladké krajky
Ochucovací pasty
Bezlepkové směsi
Pravé Italské Panettone pro sváteční dny
Pekařské směsi
Cukrářské směsi
Agar a želatina
Aroma a koření
Cukrové polevy, fondán, marcipán
Cukry a sladidla
Čokolády, polevy, kakao
Droždí a kypřící prášky
Krémy a náplně hotové
Kondenzovaná a sušená mléka
Máslo, margarín a tuky
Mouka - různé druhy
Náplně na koláče a pro plnění sladkých dobrot
Ostatní
Pomazánky - Nutella
Kandované a nakládané ovoce a ovocná pyré
Krémy práškové
Puding a dezerty v prášku
Směsi na dezerty
Suché plody, ovoce, semena
Sušené mléko
Šlehačky a ztužovače
Toppingy
Zmrzlina - směsi na výrobu
🍹 Nápoje a sirupy
Energetické nápoje
Mléčné a kávové nápoje
Sirupy (koncentráty a instantní drinky)
Džusy
Ovocné limonády
Colové limonády a tonic
🥐 Pečivo a trvanlivé dezerty, svačinky
Trvanlivé pečivo
🍪 Perník, cookies a piškoty
🍰 Hotové cukrářské korpusy a pečivo
🌻 Racio - zdravá strava
🥜 Suché plody, ovoce, ořechy
🥣 Cereálie, müsli a kaše
🍵 Káva, čaj, kakao a nápoje
🫖 Čaj pro každého
☕ Káva a nápoje s kávou
🥛 100% kakao, kakaové nápoje a horká čokoláda
❄️ Chlazené produkty - mléčné
🧹 Drogerie, hygiena a prací prostředky
Jednorázové nádobí
Zavařování ovoce a zeleniny
Hobby a auto
Sáčky, pytle na odpad
Alobal a kuchyňské folie
Domácí textil
Prací gely a gelové tablety
Sypké prací prášky
Ostatní prací potřeby
👗 Prací prostředky - gely, prášky, tablety
Čistící prostředky
Vůně do domácnosti a vozidel
Aviváže a parfémy do prádla
Náplasti, lékárnička
Péče o tělo a pokožku
Vlasová péče
Ústní hygiena
Pro ženy
Mytí nádobí
Děti a miminka
Toaletní papír, utěrky a ubrousky
Proti hmyzu
Deodoranty, antiperspiranty
Pro muže
Párty, oslavy a svatby
🍼 Dětská jídla, příkrmy a křupky
👼 Přesnídávky a dětská strava
👨🎓 Papírnictví a kancelář
Dortové krabice a podložky
Cukrářské košíčky
👑 Cukrářské potřeby
Barvy a laky
Cukrářské hmoty
Zdobení a dekorace
Párty, oslavy a svatby
🐕 Koloniál pro domácí mazlíčky
🍽️ Vybavení do domácnosti a kuchyně
💚 NOVINKY v nabídce
Online potraviny: Káva, čaj, kakao a nápoje
Cukrovinky
Právě letí - sezónní nabídka cukrovinek a dárků pro malé i velké
Vše pro pečení
Nápoje a sirupy
Konzervy a zavařeniny
Snack bar - slané pochutiny. Brambůrky a oříšky k televizi
Cereálie, müsli a instantní kaše
Chlazené produkty - mléčné
Hotová a instantní trvanlivá jídla a masové konzervy
Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
Tradiční těstoviny
Dresingy, hořčice, kečup, dipy - potraviny online
Pečivo - trvanlivé dezerty, svačinky a laskomin ke kávě a čaji
Rýže
Trvanlivé mléko
Suché plody, ovoce, ořechy
Koloniál pro domácí mazlíčky
Racio - zdravá strava
Potraviny online: Máslo, margaríny, tuky
Kvalitní italské těstoviny jako od babičky
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Luštěniny
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Alvarak
Alvarak
, Strana 2
Otevřít filtr
Cena
9
Kč
691
Kč
1
9
691
Na skladě
49
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
88
položek celkem
Výpis produktů
Dárková taška Alvarak Zvířátka velká ▹
71 Kč
Do košíku
8590838192043
Akce
61 Kč
–9 %
Hliníkové košíčky na pralinky Alvarak zlaté (50 ks) ▹
55 Kč
Do košíku
8590838176913
Hliníkové košíčky na pralinky zelené a stříbrné (50 ks)
34 Kč
Měrná cena:
0,68 Kč / 1 ks
Do košíku
P-908_ZEL
Košíčky na muffiny Alvarak s motivem narození kluka modrá (50 ks) ▹
55 Kč
Do košíku
8590838197512
Tip
Košíčky na muffiny Alvarak se sněhulákem bílo-modré (50 ks) ▹
55 Kč
Do košíku
MUF-232
Tip
Košíčky na muffiny Alvarak Vánoční cupcake (50 ks) ▹
55 Kč
Do košíku
MUF-238
Tip
Košíčky na nepečené cukroví, alobalové ZLATÁ / ČERVENÁ 50 ks
32 Kč
Měrná cena:
0,64 Kč / 1 ks
Do košíku
P-903
Krásná dortová svíčka - nafukovací balonek, číslovka 4
29 Kč
Do košíku
C-124
32 Kč
–68 %
Krásná dortová svíčka - nafukovací balonek, číslovka 6
10 Kč
Do košíku
C-126
Akce
373 Kč
–69 %
Kuchyňská chňapka Alvarak béžová se silikonovou dlaní Srdíčko ▹
112 Kč
Do košíku
8590838178337
Kuchyňská chňapka Alvarak modrá se silikonovou dlaní Růže ▹
311 Kč
Do košíku
8590838185090
Lampion Alvarak Krteček 25 cm ▹
106 Kč
Do košíku
13051833565
Lampion Alvarak Měsíc 25 cm ▹
73 Kč
Do košíku
4009775233312
Lampion válec Alvarak Frozen Olaf 28 cm ▹
78 Kč
Do košíku
13051565756
Nerez cukrářská špachtle zahnutá 22 cm / 2,5 cm - MODRÁ
Cukrářská paletka
44 Kč
Do košíku
SPAT-A
Papírové košíčky na pralinky a vánoční cukroví 50ks | Stromečky a vločky
24 Kč
Měrná cena:
0,48 Kč / 1 ks
Do košíku
P-816
Papírové košíčky na pralinky Alvarak Narozeniny (150 ks) ▹
120 Kč
Do košíku
8590838200069
Akce
Tip
271 Kč
–15 %
Protiskluzová silikonová podložka na pečení XXL /SIL-28
230 Kč
Do košíku
8590838190452
Silikonová pečicí forma Alvarak Donuty ▹
227 Kč
Do košíku
8590838165283
Spirálový blok A5 Alvarak Cupcakes ▹
106 Kč
Do košíku
8590838221552
Svíčka Alvarak stříbrná číslo 25 ▹
60 Kč
Do košíku
C61
Svíčka barevná Alvarak číslo 3 ▹
45 Kč
Do košíku
ALV-C-73
Trezírovací špička Alvarak na plnění koblih ▹
68 Kč
Do košíku
8590838178122
Velká sada na pečení Alvarak (22 ks) ▹
691 Kč
Do košíku
B-KITT-1
Tip
Vykrajovátko Alvarak Perníček 6,5 cm ▹
54 Kč
Do košíku
CF-10
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
88
položek celkem
Nahoru