Řazení produktů

1132 položek celkem

Cena

1 Kč8225 Kč
118225

Značky

Položek k zobrazení: 1132

Výpis produktů

Ovocná náplň Višeň 1kg
212 Kč
HLAVAC-0620
Ovocná náplň, Frugella Borůvkový gel v cukrářském sáčku 1kg
170 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 100 g
10003631
Ovocná termo náplň, Frugella Meruňkový gel 1kg
Akce
197 Kč –20 %
157 Kč
Měrná cena: 15,70 Kč / 100 g
10003634
cz pim 252009001001 00 8010721998465
cz pim 482973001001 00 6947593021675
Pektin NH 40g
103 Kč
5902211697381
cz pim 424037002001 00 8719200240865
cz pim 424037003001 00 8719200121928
cz pim 424037001001 00 8719200044852
cz pim 390679005001 00 8594185200192
Pernerka Mouka špaldová celozrnná hladká 1kg 8594185200116
cz pim 390679004001 00 8594185200154
Piping gel 200g
108 Kč
5902211692614
Pistáciová pasta 100% Nébar 180g
Tip
5997921774156
65e3b727c5e59142b06ad0bc6a8ab1fa 3830069845451
40a21d19a40c459b6ee6639fa434fec9
274 Kč
Měrná cena: 137 Kč / 100 g
4250712390500
cz pim 241889001001 00
250 Kč
8000786100996
Poleva - ganache - Karamel 300g
173 Kč
Měrná cena: 57,67 Kč / 100 g
8720512690552
Poleva v prášku punčová příchuť 100g 8584002002412
Pomerančová čokoláda 250g
274 Kč
Měrná cena: 109,60 Kč / 100 g
2017000021537
Pomerančová poleva na cukroví
Tip
62 Kč
Měrná cena: 24,80 Kč / 100 g
0900205
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
8051277120474
b1f26026bfb62f2f0c373539f617b761 8720143514364
Potahovací hmota na dort Formix, Mandlový 7kg 5999566810329
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6 8720143514630
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
792 Kč
Měrná cena: 15,84 Kč / 100 g
MOI-LAPWON-5
195b052c2c4c3f38a8404fdeae9925d7
Akce
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
8720143514470
Pravá bílá čokoláda 25% 500g 2024000000448
Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g 2022000007788
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
Tip
325 Kč
Měrná cena: 81,25 Kč / 100 g
5410522556605
Pravá hořká čokoláda 60% 250g 2022000007740
Pravá hořká čokoláda 70,5% kakao (0,4 kg), typ 70-30-38
Tip
233 Kč
Měrná cena: 58,25 Kč / 100 g
5410522556575
Pravá hořká čokoláda 70%, karton 15kg
2017000004509
Pravá hořká čokoláda Carla 70% 500g 2017000001508
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% - 5kg karton
2 642,08 Kč
Měrná cena: 52,84 Kč / 100 g
8435438440944
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g 2023000009772
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 1kg 41170/C8
Pravá hořká čokoláda Horta 55% 500g 2023000009765

Ovládací prvky výpisu

1132 položek celkem
Rychlé doručení
možnost domů i do výdejen
Tradice
spolu již 9 let na trhu
Terunka club
bonusový club Terunka